Busk van Tjep voor Moooi

Dinsdag 25 april 2017

Fascinatie voor buitenaards-lijkend organisme dat leeft in de diepzee: de inspiratie voor de nieuwe lamp Busk. Gemaakt door Frank Tjepkema van Tjep, voor Moooi.
Busk van Tjep voor Moooi
Busk van Tjep voor Moooi Busk van Tjep voor Moooi Busk van Tjep voor Moooi

Tjepkema (foto 3) maakte in de aanloop naar Euroluce voor de Tsjechische fabrikant Preciosa, waar we recent over publiceerden, al de Echo (foto 4, rechts). Een eigentijdse variant op een van hun klassieke kroonluchters, gebaseerd op de Eugene (foto 4 links klassiek in glas en midden in kleur).

De ontwerper van het Amsterdamse Tjep, die al eerder bijzonder textiel en meubelen introduceerde, maakte eveneens voor Moooi een bijzonder verlichtingsobject: Busk (foto 1 en 2); je zou er lichtgevend koraal, fluoriserende anemonen of sprookjesachtige gekleurde paddestoelen in kunnen herkennen. De structuur van de lamp zorgt tevens voor de stroomvoorziening van de 96 leds.




Links

www.moooi.com
www.preciosalighting.com
www.tjep.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, verlichting, licht, verlichting, lamp, armatuur, armaturen, kroonluchter, lichtobject, hanglamp, bohemian, kristal, glas, #preciosalighting, #moooi, #euroluce, #tjep.

Gerelateerd nieuws
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Nederland
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden