Burik & Burik Agent 2015

Maandag 01 juni 2015

Burik & Burik is 'Agent van het jaar 2015 in Nederland' uitgereikt door VIIA, vereniging van en voor importeurs en agenten in de interieurbranche. De keus van de jury was unaniem: Burik & Burik is als agent extra vernieuwend in deze tijd.
Burik & Burik Agent 2015
Burik & Burik Agent 2015

Op vrijdag 29 mei tijdens de jaarlijkse 'Dag van de Agent' die werd gehouden bij specialist in cross- en multimedia producties Lukkien te Ede, presenteerden drie genomineerden zich: Okke Drontman (Okke Agenturen) uit Bennebroek, Loek Snijders (Loeksgoed) uit Vlaardingen en Gaby Burik (Burik & Burik) uit Amsterdam.

Burik & Burik won en volgde daardoor Christel Janssen (The House of Furniture) op die in 2014 de titel kreeg. De agent uit Amsterdam vertegenwoordigt de merken Moroso, Extremis, Rimadesio, RS Barcelona, Fem Home en Tom Dixon.

Een dag voor deze verkiezing was het ook al feest voor Burik & Burik met de officiële opening van de vernieuwde Moroso showroom in Amsterdam.



Links

www.viia.nu
www.burikenburik.nl
www.thehouseoffurniture.nl
www.loeksgoed.nl
www.lukkien.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, inrichting, agent, vertegenwoordiging, vereniging, verkiezing, winnaar, meubel

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
Nieuwe 2026-collectie Wallpepper
Met de 2026-collectie vernieuwt Wall/Pepper® zijn benadering van interieurdecoratie en laat het zien hoe elk oppervlak kan worden omgetoverd tot een beleving.
lees verder
 
Vraag zonwering verdubbelt
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden