Buitenlands avontuur Trendz

Maandag 26 augustus 2019

Internationale beursorganisator Easyfairs voegt de vakbeurs Trendz toe aan het zogeheten ‘global brand portfolio’. De beurs gaat naar een aantal andere landen waar Easyfairs actief is, waaronder Zweden.
Buitenlands avontuur Trendz

Deze ontwikkeling betekent dat Trendz op korte termijn plaatsvindt in Gent, maar ook in Göteborg (Zweden). Dit voorjaar was de eerste Belgische editie van Trendz, tegelijk met vakbeurs Intirio. In 2020 krijgt deze combinatie een vervolg, van 26 - 28 januari. De Belgische najaarseditie van Trendz vindt plaats van 30 augustus t/m 1 september 2020. Het nieuwe avontuur in Zweden is mogelijk omdat Easyfairs in Göteborg een nieuwe beurshal heeft laten bouwen. Wanneer Trendz daar plaatsvindt is nog niet duidelijk, maar dit wordt als het goed is dit najaar nog bekend.

 

Volgens Mascha de Bruin, Global Brand Manager van Trendz, is de stap over de grens een logische. Volgens haar heeft Trendz zich de laatste jaren razendsnel ontwikkeld in Nederland. Bij de stap om Trendz internationaal op de kaart te zetten, hoort ook een nieuwe en herkenbare (global brand) huisstijl. De nieuwe huisstijl bestaat uit een nieuw logo, nieuwe payoff en zeven herkenbare key-visuals. Deze huisstijl wordt in Nederland vanaf komend voorjaar gebruikt.

 

De Nederlandse najaarseditie van Trendz is nog gaande, de laatste dag is dinsdag 27 augustus, van 10.00 tot 17.00.



Links

www.easyfairs.com
www.evenementenhal.nl
www.trendz-najaar.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, #hubo, #trendz, #trendzgorinchem, #trendznajaargorinchem, #kennisplein, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder
 
Spiegel met een geheim
lees verder
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden