Brussels by Night

Donderdag 06 november 2014

Voor zover u het nog niet wist; de Meubelbeurs Brussel heeft inmiddels een slaapafdeling van formaat: Brussels by Night. Een hal helemaal gevuld met slaapfabrikanten en merken.
Brussels by Night
Brussels by Night Brussels by Night Brussels by Night Brussels by Night Brussels by Night

Veel bedrijvigheid op Brussels by Night

 

Brussels by Night is inmiddels een op zichzelf staand fenomeen. En dat was goed te merken aan het aantal product- en merkintroducties. Er werd groots uitgepakt door onder andere Perzona, een nieuw slaapconcept maar ook door Avek, Dommelin en Jonk die juist besloten de krachten te bundelen.

 

Beurssfeer

Hal 6 was in ieder geval de hal waarin het met name vanaf dag 2 bijzonder bedrijvig was, en waar een duidelijke enthousiaste beurssfeer voelbaar was. Fabrikanten als Recor Bedding, Veldeman Bedding en Napco presenteerden zichzelf in volle glorie met mooie stands en dito styling. Hilding Anders liet een strategie zien waarin zijn merken Curem, Pullman, Jensen en Eastborn duidelijk gepositioneerd worden, wat het leven van de dealer uiteindelijk een stuk makkelijker maakt. Eyecatcher was het hippe aanbod (en stand) van Trecompany met een design touch die voor verfrissende variatie zorgde in al het luxe geweld. Opvallend was ook de opkomst van gepersonaliseerde matrassen en slaapconcepten. Dat de slaapmarkt in beweging is, is dus duidelijk. In de januari-editie van Vaktijschrift Ons Huis leest u er meer over!



Links

www.meubelbeurs.be
www.sleepsupport.nl
www.trecompany.nl
www.avek.nl
www.dommelin.nl
www.jonkvolendam.nl
www.sofa-bed-company.be
www.perzona.nl
www.veldeman.com
www.napcobeds.com

Tags

slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept

Gerelateerd nieuws
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Ruim 300 aanmeldingen Imm
De voorbereidingen voor Imm Cologne 2026 zijn in volle gang. De meubelbeurs profileert zich nadrukkelijk als internationale B2B-inkoopbeurs met een focus op marktgerichte oplossingen binnen het thema World of Interiors.
lees verder
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Swiss Sense blijft groeien
Swiss Sense breidt de komende maanden het winkelnetwerk in België, Nederland en Duitsland verder uit. Twee voormalige Leen Bakker-vestigingen worden door de beddenketen overgenomen.
lees verder
2024|25 Sterk jaar Jysk
Jysk blijft groeien en beleeft beste jaar ooit in Nederland met sterke groei in omzet en winstgevendheid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden