Brede profielen bij Emco

Donderdag 26 maart 2015

Emco introduceert een nieuwe entreemattensysteem: Senator Outdoor, speciaal voor niet-overdekt buitengebruik. 'De voor deze serie ontwikkelde borstelinlagen laten water zeer goed door en zorgen ervoor dat grof vuil goed wordt opgevangen', aldus Emco.
Brede profielen bij Emco

Senator is voorzien van aluminium profielen van 50 millimeter breed. 'Ze geven de entreemat een attractief en stoer aanzien en zorgen bovendien voor een goede berijdbaarheid.'

 

Naast de standaardkleuren antraciet, grijs en rood is het ook mogelijk de matten te voorzien van fantasierijke motieven, logo's of teksten. 'Voor speciale effecten is de Senator Outdoor ook te combineren met inbouwramen met led-verlichting in wit of multicolor.'



Links

www.emco-bau.com

Tags

vloer, mat, entreemat, borstelinlaag

Gerelateerd nieuws
Traditionele soldensysteem wankelt
Een recente uitspraak van de Belgische Raad van State kan grote gevolgen hebben voor de Belgische retailsector.
lees verder
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Supersterke PVC-vrije klikvloer
Coretec introduceert een pvc-vrije klikvloer, die nu te zien is op in de showroom op de Flanders Flooring Days.
lees verder
Distributie uitbreiding
Bjelin blijft zijn aanwezigheid in West-Europa versterken door een nieuw retailpartnerschap aan te gaan met Comafin, een franchiseorganisatie in de woninginrichtingsbranche in Nederland en België.
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden