Bouwstenen van mohair bij Frankly

Dinsdag 10 september 2019

Frankly Amsterdam presenteert twee nieuwe karpetten, ontworpen door Diederik Dam, Corner Stone en Land Mark.
Bouwstenen van mohair bij Frankly
Bouwstenen van mohair bij Frankly

Frankly Amsterdam specialiseert zich in made-to-measure interieurtexiel. Voor zowel residentiële als de projectmarkt in het hoge segment. Het bedrijf brengt nu nieuwe tapijten die beide zijn ontworpen door Nederlandse architect Diederik Dam. Zijn perspectief als architect is duidelijk zichtbaar in de precisie en structuur van zijn ontwerpen. Na het tuften van mohair-garen in een 3D-techniek, worden de tapijten met de hand gesneden met behulp van een speciale carving en ramping techniek. Hierdoor ontstaat het uiterlijk van bouwstenen, bedekt met textiel.

 

Corner Stone (foto 1) is ook beschikbaar in een genivelleerde versie, waarbij de lijnen dun getuft zijn in Eucalyptus. Land Mark (foto 2) wordt met dezelfde techniek gemaakt, alleen zijn de bouwstenen in dit geval cirkelvorming. De cirkels zijn 54 cm groot en vormen de maatstaf om de grootte van het tapijt mee te bepalen. Naast acht standaard kleurcombinaties zijn de tapijten in meer dan 100 andere kleuren beschikbaar.



Links

www.frankly.amsterdam/nl/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, karpet, vloerkleed, kleed, naamswijziging, naamsverandering, femhome, fem home, groothandel, grossier, #femhome, #frankly, #franklyamsterdam, #diederikdam

Gerelateerd nieuws
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden