Bostik via Dersimo en Headlam

Dinsdag 22 februari 2022

De lijmen, kitten en egalines van Bostik worden middels een recent samenwerkingsovereenkomst ook door de groothandels Dersimo en Headlam geleverd.
Bostik via Dersimo en Headlam

Na vorig jaar al in zee te zijn gegaan met Your Floor, heeft Bostik nu ook het officiele startschot gegeven voor een samenwerking met Dersimo. Met het ondertekenen van hun overeenkomst in Oosterhout werd bekrachtigd door Dersimo-directeur Marc Dubbeldam (bovenste foto's, rechts) en Rob van de Sande, commercieel directeur Bostik (links).

 

Tevens werd de samenwerkingsovereenkomst getekend met Erwin van Beek van Headlam (namens deze groothandel).

 

De medewerkers van Dersimo en Headlam kregen direct een eerste productintroductie, waarbij Bostik specialisten Ernst Bannink en Fedde Trinks hen in detail het gebruik en toepassing van de producten bijbracht.

Sinds 1972 is Dersimo full-service distributeur met een breed assortiment in vloeren. Zij werken nauw samen met professionele woning- en projectinrichters en denken mee in oplossingen. Dersimo is onderdeel van Headlam PLC. In 2018 werd aangekondigd dat Dersimo  de lijmen en egalines van F. Ball ging verkopen.



Links

www.bostik.com
www.dersimo.nl
www.headlam.com

Tags

nieuws, interieur, lijmen, lijm, egaline, samenwerking, groothandel, egaliseren, vloeren, ondervloer, specialisatie, distributie, #headlam, #bostik, dersimo, #fball

Gerelateerd nieuws
Layred is vernieuwd
Moduleo presenteert de nieuwe generatie LayRed PVC vloeren, waarmee het nog eenvoudiger wordt om te genieten van een volledig waterdichte vloer.
lees verder
 
Ultra matte Bodiax vloeren
lees verder
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder
 
Bernhard ter Hürne overleden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden