Bostik via Dersimo en Headlam

Dinsdag 22 februari 2022

De lijmen, kitten en egalines van Bostik worden middels een recent samenwerkingsovereenkomst ook door de groothandels Dersimo en Headlam geleverd.
Bostik via Dersimo en Headlam

Na vorig jaar al in zee te zijn gegaan met Your Floor, heeft Bostik nu ook het officiele startschot gegeven voor een samenwerking met Dersimo. Met het ondertekenen van hun overeenkomst in Oosterhout werd bekrachtigd door Dersimo-directeur Marc Dubbeldam (bovenste foto's, rechts) en Rob van de Sande, commercieel directeur Bostik (links).

 

Tevens werd de samenwerkingsovereenkomst getekend met Erwin van Beek van Headlam (namens deze groothandel).

 

De medewerkers van Dersimo en Headlam kregen direct een eerste productintroductie, waarbij Bostik specialisten Ernst Bannink en Fedde Trinks hen in detail het gebruik en toepassing van de producten bijbracht.

Sinds 1972 is Dersimo full-service distributeur met een breed assortiment in vloeren. Zij werken nauw samen met professionele woning- en projectinrichters en denken mee in oplossingen. Dersimo is onderdeel van Headlam PLC. In 2018 werd aangekondigd dat Dersimo  de lijmen en egalines van F. Ball ging verkopen.



Links

www.bostik.com
www.dersimo.nl
www.headlam.com

Tags

nieuws, interieur, lijmen, lijm, egaline, samenwerking, groothandel, egaliseren, vloeren, ondervloer, specialisatie, distributie, #headlam, #bostik, dersimo, #fball

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Veelzijdige VT-Wonen-collecties
Forbo Flooring heeft recent de nieuwe Marmoleum en Novilon VT-Wonen collecties gepresenteerd, die in samenwerking met de designers van het woonblad tot stand zijn gekomen.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden