Bosc succes voor Bastiat

Woensdag 26 september 2018

De Franse meubelfabrikant Bastiat was lang van de oude stempel: klassieke meubelen uit het tijdperk van Louis de vijftiende en hoger. Met Bosc is het roer drastisch om gegaan.
Bosc succes voor Bastiat
Bosc succes voor Bastiat Bosc succes voor Bastiat Bosc succes voor Bastiat Bosc succes voor Bastiat Bosc succes voor Bastiat

Zo'n drie jaar terug kwam de Franse fabrikant Bastiat met een compleet andere, design-lijn op de proppen: Bosc. Met onder meer de Duffle sofa (foto 1 en 2) van ontwerper Jean Louis (toch weer een Louis;-) Iratzoki (foto 3) van Design studio Iratzoki Lizaso.

Sindsdien is het model uitgegroeid tot een van de bestsellers, zo meldt het bedrijf. Een jaar later ontwierp Jean Louis nog de fauteuil Repaus (foto 4). Maar er zijn meer originele modellen te vinden op de website, zoals de in- en outdoorfauteuil Ossua (foto 5) en de bank Kouet (foto 6).

Het bedrijf uit Hagetmau, ten zuiden van Bordeaux in Frans Baskenland, is opgericht in 1964 door Marcelle en Joseph Bastiat die beide werkten bij de nabijgelegen fabrikant Capdevielle. Nu wordt Bastiat geleid door hun zoon Alain en zijn vrouw Geneviève.

Leuk om met elkaar te vergelijken: de websites van Bastiat en Bosc!

 



Links

www.bastiat-sieges.com
www.bosc-leslandes.fr
www.iratzoki-lizaso.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, sofa, bank, zitmeubel, stoel, armstoel, fauteuil, tafel, koffietafel, bijzettafel, #bastiat, #bosc, #iratzoki

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
Joli presenteert Tendo
Het Belgische meubelmerk Joli voegt een nieuw designstatement toe aan zijn collectie: Tendo. Deze tafel is volgens het bedrijf meer dan een gebruiksvoorwerp – het is een sculptuur in de ruimte.
lees verder
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Showroom De Machinekamer
Meubelwinkel De Machinekamer opent een derde showroom, dit keer in Rotterdam. De Machinekamer biedt een unieke combinatie van vintage én nieuw design meubels.
lees verder
FNV akkoord CAO meubel
FNV-leden akkoord met cao-eindbod interieurbouw en meubelindustrie, zodat eventuele acties definitief geschrapt zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden