Bopita opent vijfde store

Donderdag 11 september 2014

Op 15 september opent kinderslaapkamerspecialist Bopita in het pand van het Prénatal Hearts warenhuis in Amersfoort de deuren van de vijfde Bopita-store.
Bopita opent vijfde store

De nieuwe Bopita-store biedt tientallen slaapkamers met styling voor baby, junior en tiener en een giftshop. Het assortiment bestaat uit diverse kasten, boxen, commodes, bureaus, hoogslapers en boomhutbedden. Ook heeft Bopita een uitgebreid assortiment ombouwbare bedden van Combiflex, Nordic en Fjord met bijpassende matrassen voor een ledikant, bed of bedlade. 

 

De winkel is zeshonderd vierkante meter groot en is zeven dagen per week geopend. Het adres is Euroweg 100, 3825 HD, te Amersfoort (naast Ikea). 

 

Foto boven:

Bopita store in Weert (beeldmateriaal van Bopita-store Amersfoort is nog niet beschikbaar)

 

 

 

 

 



Links

www.bopita.com

Tags

slapen, slaapkamer, kinderslaapkamer, kast, box, commode, bureau, hoogslaper, boomhutbed, bed, matras, ledikant, bedlade

Gerelateerd nieuws
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Nieuwe directie Leolux
Leolux Furniture Group heeft een nieuw directieteam. Vanaf 16 maart staat het bedrijf onder leiding van Mathijs van der Zwaluw en Margriet van Zijl. De Venlose meubelfabriek kiest dus voor een complementaire leiding.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden