Bolia opent in Haarlem

Maandag 24 augustus 2020

De Scandinavische meubelketen Bolia, onderdeel van de Lars Larsen Groep, blijft expanderen, ook in de Benelux. Na de recent opening van een nieuwe winkel in Brugge, opent het binnenkort in Haarlem.
Bolia opent in Haarlem

De opening van vestiging van Bolia in Haarlem staat gepland op 25 september. Het is de vijfde eigen vestiging in Nederland, naast twee in Amsterdam, een in 's-Gravenhage en een in Utrecht. Daarnaast heeft het bedrijf nog acht (web)dealers.

De op 30 juli geopende vestiging In Brugge was de vierde in België, naast Antwerpen (foto), Brussel en Gent en vijftien dealers.
In totaal komt het bedrijf hiermee op 62 winkels met ook eigen vestigingen in Frankrijk, Denemarken, Duitsland, Oostenrijk, Noorwegen, Zweden en Zwitserland. Dealers heeft het Scandinavische bedrijf verder in ruim dertig landen wereldwijd.

De Lars Larsen Groep is de moeder van een indrukwekkende lijst van dochterbedrijven zoals Actona, Daenisches Bettenlager, Jysk, Schou en Senge Specialisten.



Links

www.actonacompany.com
www.bolia.com
www.daenischesbettenlager.de
www.ilva.dk
www.interior-direct.com
www.jysk.com
www.jysk.nl
www.larslarsengroup.com
www.scancom.net
www.schou.com
www.sengespecialisten.dk

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, bed, matras, slaap, slapen, boxspring, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, formule, discount, budget, #daenischesbettenlager, #actonacompany, #bolia, #daenischesbettenlager, #ilva, #interiordirect, #jysk, #jysk, #larslarsengroup, #scancom, #schou, #sengespecialisten

Gerelateerd nieuws
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden