Black Belt vazen van Marino

Vrijdag 01 december 2017

Venini heeft aangekondigd met de gerenommeerde architect Peter Marino te gaan samenwerken: de introductie van de 'Black Belt'-collectie vazen!
Black Belt vazen van Marino
Black Belt vazen van Marino Black Belt vazen van Marino

Het betreft een gelimiteerde editie handgeblazen glazen vazen. Met behulp van Venini's ambachtelijke Murano-glasproductietechnieken is het mogelijk om de moderne ontwerpen van Marino te realiseren. Op de foto staat Silvia Damiani met Peter Marino, die in leer met veel zwart banden gehuld is.

De nieuwe Black Belt-collectie van Venini biedt vier vormen (ovaal, vierkant, driehoekig en acht) in verschillende grootten. De collectie is verkrijgbaar in een gelimiteerde oplage van 349 stuks per kleur en maat. Elke vaas contrasteert op harmonieuze wijze met doorzichtig glas, in heldere of roze tinten, chartreuse of amber. Maar ook met ondoorzichtige zwarte banden die elke vaas in lineaire patronen wikkelen.

Het vakmanschap van de glasmeesters van Venini maakt het mogelijk om met behulp van complexe technieken glas te maken, die de creatie van 'Black Belt' mogelijk hebben gemaakt.

 



Links

www.venini.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, vazen, vaas, beurs, evenement, show, tentoonstelling, event, vakbeurs, evenement, bloem, locatie, gift, woondecoratie, accessoire, overname, fusie, #venini, #blackbelt

Gerelateerd nieuws
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden