Bijzonder project met Mflor

Donderdag 04 april 2024

In dit bijzondere project in Ede zijn meerdere Mflor vloeren op een verrassende wijze toegepast. En niet alleen op de vloer!
Bijzonder project met Mflor
Bijzonder project met Mflor Bijzonder project met Mflor Bijzonder project met Mflor Bijzonder project met Mflor

Voor de nieuwbouw van het bezoekerscentrum Bit-Meetme in Ede heeft Quub Interior Concepts het interieur mogen ontwerpen. Zij hebben diverse Mflor producten op nét een andere manier toegepast.

 

De vloeren zijn voorzien van de Authentic Plank Shade (81015), er is alleen gekozen om deze normaalformaat stroken in visgraatpatroon te leggen. In het ontvangstgedeelte achter de trap in de entreehal zijn ze nog een stap verder gegaan. Hier zijn de normaalformaat stroken van de Argyll Fir Glenmuir (75111) ook in visgraatpatroon de op de wand toegepast, voor een stoere en luxe sfeer.

 

Mede daardoor is Bit-Meetme een fantastisch pand geworden, waar zowel de medewerkers als gasten heel enthousiast over zijn. 

 

Textiles and More is voor Mflor de projectdistributeur in de Nederlandse markt. Deze samenwerking zal binnenkort ook weer zichtbaar zijn op de beurs Design District, waar beide bedrijven een stand delen.



Links

www.mflor.com
www.textilesandmore.eu
www.designdistrict.nl
www.quub.nl

Tags

Nieuws, interieur, intichting, project, kantoor, hospitality, vloer, wand, lvt, vinyl, pvc vloer, merk, uitstraling, visgraat, planken, verlijmd, stoer, luxe, sfeer, ontwerpburo, bezoekerscentrum, #mflor, #textilesandmore, #designdistrict, #quub, #authenticplank, #argyllfirglenmuir

Gerelateerd nieuws
Heimtextil 2026 van start
De internationale interieurtextielbeurs Heimtextil 2026 in Frankfurt biedt stabiliteit en innovatie in een dynamische wereldmarkt van textiel en vloeren.
lees verder
Duurzame impact vloerisolatie
[Sponsored artikel] - Als je denkt aan het verbeteren van je huis, komt vloerisolatie misschien niet direct in je op. Toch is het een van de meest effectieve manieren om je woning comfortabeler en energiezuiniger te maken.
lees verder
Klomp volledig eigenaar Your Floor
Your Floor zet de koers naar de toekomst: Berry Klomp is nu volledig eigenaar na de overname van alle aandelen van de vloerengrossier uit Wijk bij Duurstede.
lees verder
 
Meer hospitality op Heimtextil 2027
lees verder
Showroom on Ice
Showroom on Ice: Loods 5 laat interieurdesign uitglijden over het Museumplein via schaatsen met stoelen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden