Bijzonder project met Mflor

Donderdag 04 april 2024

In dit bijzondere project in Ede zijn meerdere Mflor vloeren op een verrassende wijze toegepast. En niet alleen op de vloer!
Bijzonder project met Mflor
Bijzonder project met Mflor Bijzonder project met Mflor Bijzonder project met Mflor Bijzonder project met Mflor

Voor de nieuwbouw van het bezoekerscentrum Bit-Meetme in Ede heeft Quub Interior Concepts het interieur mogen ontwerpen. Zij hebben diverse Mflor producten op nét een andere manier toegepast.

 

De vloeren zijn voorzien van de Authentic Plank Shade (81015), er is alleen gekozen om deze normaalformaat stroken in visgraatpatroon te leggen. In het ontvangstgedeelte achter de trap in de entreehal zijn ze nog een stap verder gegaan. Hier zijn de normaalformaat stroken van de Argyll Fir Glenmuir (75111) ook in visgraatpatroon de op de wand toegepast, voor een stoere en luxe sfeer.

 

Mede daardoor is Bit-Meetme een fantastisch pand geworden, waar zowel de medewerkers als gasten heel enthousiast over zijn. 

 

Textiles and More is voor Mflor de projectdistributeur in de Nederlandse markt. Deze samenwerking zal binnenkort ook weer zichtbaar zijn op de beurs Design District, waar beide bedrijven een stand delen.



Links

www.mflor.com
www.textilesandmore.eu
www.designdistrict.nl
www.quub.nl

Tags

Nieuws, interieur, intichting, project, kantoor, hospitality, vloer, wand, lvt, vinyl, pvc vloer, merk, uitstraling, visgraat, planken, verlijmd, stoer, luxe, sfeer, ontwerpburo, bezoekerscentrum, #mflor, #textilesandmore, #designdistrict, #quub, #authenticplank, #argyllfirglenmuir

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden