Bijna tijd voor Maison&Objet

Maandag 21 maart 2022

Maison&Objet Paris staat op het punt te beginnen. Van 24 t/m 28 maart vindt de vakbeurs weer plaats, gelukkig zonder coronamaatregelen. Interieurjournaal stelt enkele standhouders en hun nieuws voor.
Bijna tijd voor Maison&Objet
Bijna tijd voor Maison&Objet Bijna tijd voor Maison&Objet Bijna tijd voor Maison&Objet Bijna tijd voor Maison&Objet

Bisson Bruneel breidt de bouclé collectie uit met acht kleuren, van natuurlijke tinten tot zwart (foto 1) zonder het vleugje lurex in dit stof Nacre te vergeten.

 

De nieuwe stoel Kaboom van Fatboy, door Roderick Vos, maakt een statement. Dankzij de ronde vorm is Kaboom (foto 2) comfortabel, maar ook erg stevig. Het ontwerp is gegoten uit één stuk. De stoel is er in de kleuren breeze, candy, fog, rain, spark en wit. Volgens Fatboy is Kaboom onverwoestbaar en geschikt voor binnen en buiten.

 

Bottega Veneziana is een fabrikant die kroonluchters en lampen van geblazen glas produceert volgens de oude Murano-traditie. Een voorbeeld van het kunnen van het bedrijf is deze groene Primavera kroonluchter met roze tulpen (foto 3).

 

Deze Clint sofa (foto 4) is het nieuwste model in de collectie van Gooooo, een merk van Gommaire. Het ontwerp van de Belgische ontwerper Geert Van Acker combineert volgens het bedrijf de fijnste materialen met een eigentijdse look.

 

Met trots presenteert Eichholtz dit voorjaar onze nieuwe lente/zomer 2022 collectie op Maison & Objet. Antiek brons, witte bouclé stof en andere luxe materialen voeren de boventoon (foto 5). De stand is de grootste van het bedrijf tot nu toe, met een oppervlakte van 1300 m².

 

Toegangsbadges voor de internationale interieurvakbeurs Maison & Objet zijn vooraf met korting hier te bestellen.



Links

www.maison-objet.com
www.promosalons.be
www.promosalons.nl
www.roderickvos.com
www.fatboy.com
www.bisson-bruneel.com
www.bottega-veneziana.com
www.gommaire.com
www.gooooo.be
www.eichholtz.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, decoratie, accessoires, bekleding, stof, meubelstof, show, beurs, vakbeurs, event, tentoonstelling, evenement, digital days, parijs, villepinte, #eichholtz, #fatboy, #rodericjvos, #bissonbruneel, #bottegaveneziana, #gommaire, #gooooo, #mo22, #maisonobjet, #promosalons

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Light Expo via Messe Frankfurt
Messe Frankfurt heeft Light Expo London overgenomen van organisator Darc media. De vakbeurs wordt voortaan georganiseerd door Messe Frankfurt UK en maakt deel uit van het internationale Light+Building-portfolio.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden