Bijna tijd voor Maison&Objet

Maandag 21 maart 2022

Maison&Objet Paris staat op het punt te beginnen. Van 24 t/m 28 maart vindt de vakbeurs weer plaats, gelukkig zonder coronamaatregelen. Interieurjournaal stelt enkele standhouders en hun nieuws voor.
Bijna tijd voor Maison&Objet
Bijna tijd voor Maison&Objet Bijna tijd voor Maison&Objet Bijna tijd voor Maison&Objet Bijna tijd voor Maison&Objet

Bisson Bruneel breidt de bouclé collectie uit met acht kleuren, van natuurlijke tinten tot zwart (foto 1) zonder het vleugje lurex in dit stof Nacre te vergeten.

 

De nieuwe stoel Kaboom van Fatboy, door Roderick Vos, maakt een statement. Dankzij de ronde vorm is Kaboom (foto 2) comfortabel, maar ook erg stevig. Het ontwerp is gegoten uit één stuk. De stoel is er in de kleuren breeze, candy, fog, rain, spark en wit. Volgens Fatboy is Kaboom onverwoestbaar en geschikt voor binnen en buiten.

 

Bottega Veneziana is een fabrikant die kroonluchters en lampen van geblazen glas produceert volgens de oude Murano-traditie. Een voorbeeld van het kunnen van het bedrijf is deze groene Primavera kroonluchter met roze tulpen (foto 3).

 

Deze Clint sofa (foto 4) is het nieuwste model in de collectie van Gooooo, een merk van Gommaire. Het ontwerp van de Belgische ontwerper Geert Van Acker combineert volgens het bedrijf de fijnste materialen met een eigentijdse look.

 

Met trots presenteert Eichholtz dit voorjaar onze nieuwe lente/zomer 2022 collectie op Maison & Objet. Antiek brons, witte bouclé stof en andere luxe materialen voeren de boventoon (foto 5). De stand is de grootste van het bedrijf tot nu toe, met een oppervlakte van 1300 m².

 

Toegangsbadges voor de internationale interieurvakbeurs Maison & Objet zijn vooraf met korting hier te bestellen.



Links

www.maison-objet.com
www.promosalons.be
www.promosalons.nl
www.roderickvos.com
www.fatboy.com
www.bisson-bruneel.com
www.bottega-veneziana.com
www.gommaire.com
www.gooooo.be
www.eichholtz.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, decoratie, accessoires, bekleding, stof, meubelstof, show, beurs, vakbeurs, event, tentoonstelling, evenement, digital days, parijs, villepinte, #eichholz, #fatboy, #rodericjvos, #bissonbruneel, #bottegaveneziana, #gommaire, #gooooo, #mo22, #maisonobjet, #promosalons

Gerelateerd nieuws
Consumentenvertrouwen blijft laag
Het vertrouwen van Nederlandse consumenten en de koopbereidheid blijft laag in juni en is vrijwel gelijk aan vorige maand.
lees verder
Stijging huizenprijzen
De Huizenprijsstijging in Nederland zwakt in 2026 naar verwachting verder af, maar zal in 2025 nog wel blijven stijgen volgens de ING.
lees verder
 
Gift of the Year Award Trendz
lees verder
Volledige overname Lano
Belgotex heeft het resterende belang van tapijtfabrikant Lano overgenomen en bezit nu 100% van het bedrijf.
lees verder
Sterke online groei Home & Living
Uit de Thuiswinkel monitor blijkt dat er in Nederland voor het eerst in jaren groei is in online bestedingen aan producten, vooral door segment home & living.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden