Bijna feest in Woonindustrie

Maandag 02 januari 2023

In februari viert De Woonindustrie zijn 30-jarig bestaan. Dit valt samen met de Voorjaarsvakdagen. Dan zijn wederom nieuwe exposanten in het centrum te vinden.
Bijna feest in Woonindustrie

De vier Voorjaarsvakdagen vinden plaats van 5–8 februari, waarbij consumenten welkom zijn op zondag 5 februari. De slaapafdeling breidt uit met de Duitse slaapfabrikant Dormiente (zie foto), agent Jeroen van Spankeren met het merk Viscotex van Bonna Benelux en tijdens de Vakdagen zijn ook de bedden van Egwell mijn Bed in het centrum te vinden. Kreamat Original Beds zal de tweede verdieping van de glazen toren in het Atrium vullen.

 

Op de designafdeling verwelkomt DWI een viertal Spaanse merken, gevoerd door Mike Jaski, waaronder Perobell en Annud. Ook Dutch Tribes kiest met haar nieuwe label Kanza (zitmeubelen in het hogere segment) voor het centrum in Nieuwegein. Tijdens de Voorjaarsvakdagen zijn ook Actona en IJcoon weer aanwezig met nieuwe collecties.

 

Op dinsdag 7 februari kunnen bezoekers een trendlezing van Anna Hutten (Koninklijke Inretail) volgen. Ze bespreekt de trends van 2023 en kijkt vooruit naar 2024, daarnaast geeft ze advies over de vertaling van de trends naar winkelstyling.

 

Zo 5 feb       10.00 - 17.00 u   Woon&Interieurevent, consumenten welkom

Ma 6 feb       10.00 - 18.00 u  + Feestavond voor genodigden

Di 7  feb       10.00 - 18.00 u

Woe 8 feb     10.00 - 17.00 u



Links

dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #Dormiente, #bonabenelux, #egwellmijnbed, #kreamat, #perobell, #annud, #actona, #ijcoon, #inretail

Gerelateerd nieuws
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden