Bij-zondere lamp van Tokio

Maandag 14 december 2020

Designmerk Tokio maakt zowel meubels als verlichting. Nieuw van het bedrijf uit Slovenië is de honingraatvormige lamp Tri Light.
Bij-zondere lamp van Tokio
Bij-zondere lamp van Tokio Bij-zondere lamp van Tokio

Tokio omschrijft Tri Light als de perfecte honingraat met driehoekige tegels. De lamp heeft een paracompact flexibel ontwerpsysteem dat tot in het oneindige kan worden voortgezet. Het kan op maat worden gebouwd tot de gewenste grootte en vorm. Elke aluminium driehoek, gefreesd en geanodiseerd, creëert een wijd verspreid, harmonieus licht.

 

Tokio Tri Light TRI46 is op foto 3 geplaatst in een ruime flat die deel uitmaakt van Lexham House in het centrum van Londen, VK. Deze versie bestaat uit 46 modulaire driehoekige modules. Tokio wordt in Nederland vertegenwoordigd door Eye for Design en in België en Luxemburg door Alain Ponette Associates.



Links

www.tokiotokio.com
www.e4d.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, dim, led, armatuur, #tokiotokio, #trilight, #e4d, #eyefordesign, #alainponetteassociates

Gerelateerd nieuws
Kennispartnerschap Messe Frankfurt
Messe Frankfurt versterkt haar kennisplatform Building. Technology. Solutions. met een strategische samenwerking met adviesbureau Frost & Sullivan. Zowel de vakbeurzen Light+Building als ISH profiteren van de inhoudelijke verdieping.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Showup najaar 2025 trends
Over enkele weken vindt de najaarseditie van Showup plaats, ditmaal in de Sugarfactory in Halfweg. De beurs brengt weer een breed palet aan gevestigde merken, nieuwe labels, ontwerpers en agenten samen. Bezoekers doen daarnaast kennis op over de nieuwste kleuren- en materialentrends.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden