Bezoek Tendence daalt flink

Woensdag 31 augustus 2016

Gisteren was de laatste dag van de warme en laatste Tendence-beurs in augustus. Met zoals op de foto nog lachende gezichten van bezoekers. Dat lachen is de organisatie vergaan toen de cijfers opgemaakt werden.
Bezoek Tendence daalt flink

Nog altijd kwamen er 24.000 bezoekers naar de inkoopbeurs volgens de Messe Frankfurt. Maar dat was wel een daling van maar liefst 13% ten opzichte van 2015. Ook het aantal exposanten was met hetzelfde percentage gekrompen van 1.100 naar 955, overigens natuurlijk nog altijd een fors aantal.

Desalniettemin lijken exposanten het goed te vinden dat volgend jaar veranderingen worden doorgevoerd om het tij te keren. Organisatorische wijzigingen werden reeds aangekondigd in mei en in juni volgde het nieuws over de verschuiving naar eind juni.




Links

www.tendence.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, expo, frankfurt, tendence

Gerelateerd nieuws
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden