Beurs Eigen Huis voorjaar best bezocht

Woensdag 11 april 2018

Van 9 t/m 11 maart vond de Voorjaarseditie van Beurs Eigen Huis plaats. Een recordaantal bezoekers kwam naar de beurs.
Beurs Eigen Huis voorjaar best bezocht

Volgens organisator Expo Communications bezochten 28.516 consumenten met bouw-, verbouw-, tuin- en interieurplannen de Beurs Eigen Huis in de Jaarbeurs in Utrecht.

De bezoekers van Beurs Eigen Huis zijn volgens de organisatie beslissers, geen shoppers. Man en vrouw bezoeken samen de beurs (54% is vrouw, 46% is man). Bijna 50% van de bezoekers heeft een budget van € 250.000 of meer voor de (ver)bouw- en woonplannen.

De beurs profiteert dus van de positieve ontwikkelingen in de bouwsector en was al ruim voor de beurs uitverkocht met meer dan 250 exposanten. In het najaar wordt de beurs gehouden van vrijdag 21 t/m zondag 23 september. Ook de planning van de indeling van de Voorjaarseditie 2019 is gestart.

 



Links

www.expocommunications.nl
www.realiseerjedroomhuis.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, #eigenhuis, #beurseigenhuis, #expocommunications, #realiseerjedroomhuis

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden