Bettzeit Groep 20 miljoen euro omzet

Dinsdag 14 februari 2017

De Duitse Bettzeit Groep heeft 2016 met een totale omzet van ongeveer € 20 miljoen afgesloten. Een gigantische stijging: in 2015 was dat nog maar € 3 miljoen!
Bettzeit Groep 20 miljoen euro omzet

De Bettzeit Groep bestaat uit drie delen: de sinds 2013 bestaande online retailer Dormando, de start-up eind 2015 Emma Matratzen en het eind 2016 overgenomen Dunlopillo. Volgens Möbelkultur is Manuel Müller, samen met Dennis Schmoltzi oprichter en ceo van Bettzeit trots op deze groei. Het aantal medewerkers verdubbelde van 55 tot 108. Eind 2017 zal dit naar verwachting verder groeien naar zo'n 140 personen.

Emma Matratzen was met € 15 miljoen verantwoordelijk voor het grootste deel van de omzet. De start-up verkocht meer dan 400.000 matrassen en breidde zijn assortiment in de loop van het jaar met bed- en badtextiel. Na Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland werd Emma al in het eerste jaar van haar bestaan actief in Polen, Frankrijk, Nederland en het Verenigd Koninkrijk.

Voor 2017 streeft Bettzeit naar een verdubbeling van omzet, onder meer door de introductie van nieuwe producten en ondersteuning van TV campagnes.

 



Links

www.bettzeitgroup.com
www.dormando.de
www.emma-matras.nl
www.dunlopillo.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, meubel, wonen, design, meubilair, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, hoofdbord, projectinrichting, bed, boxspring, slaap, kussen, #Dunlopillo, #Emma, #Dormando

Gerelateerd nieuws
 
Herfinanciering Swiss Sense
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geďnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden