Betonvloeren naar Interfloor-dealers

Woensdag 11 januari 2017

Vanaf deze week worden er betonnen vloer bij Interfloor dealers binnengebracht. Het gaat om de Dynamic Concrete en Optic Ceramic-collecties.
Betonvloeren naar Interfloor-dealers
Betonvloeren naar Interfloor-dealers Betonvloeren naar Interfloor-dealers Betonvloeren naar Interfloor-dealers

De ongepolijste sfeer van beton, net als een gietvloer van beton: de nieuwe kamerbrede PVC-vloer Dynamic Concrete (foto 1 en 2) geeft het gevoel van een ruige betonvloer, maar is toch warm en comfortabel. De voorpresentatie van de Dynamic Concrete werd reeds gedaan op de vakbeurs in Gorinchem afgelopen oktober als dé nieuwe trend van 2017.

Het geeft iedere ruimte direct een industrieel karakter en heeft een zeer natuurgetrouwe betonstructuur. Het is net als beton ijzersterk, krasvast, makkelijk in onderhoud en heeft een harde touche en is daarnaast ook zeer betaalbaar (Adviesverkoopprijs € 89,00 per strekkende meter op 400 cm breed (€ 22,25 per m², exclusief legkosten). Dynamic Concrete is verkrijgbaar in 7 betontinten en wordt later deze maand nog aangevuld met twee volledig nieuwe stalenhangers Dynamic Stone.
 
De PVC-collectie Optic Ceramic bestaat uit twee verschillende keramische tegel dessins. De zes-hoekige tegel (foto 3), ook wel hexagon of honingraat genoemd, is al langer populair en oogt elegant, opvallend en chique. De vorm past perfect bij de nieuwe woontrend waarbij ceramische tegels samen met hout worden gebruikt. Met rode, blauwe en groene kleuren kunnen ze zorgen voor echt statement, en bij toepassing in aardse kleuren creëert deze natuurlijke honingraat tegel een eenvoudiger en rustiger uitstraling in het interieur.

Het andere keramische dessin (foto 4) van Optic Ceramic heeft de vorm van een langwerpige tegel of plank. Het natuurlijke materiaal, keramiek in dit geval, geeft een een artistieke of industriële uitstraling. De tegels zijn 1 meter lang en bijna 17 cm breed.

Optic Ceramic heeft een natuurgetrouwe, matte oppervlaktestructuur met een warme uitstraling door de 'Mat Effect® toplaag' en is voorzien van de beschermende Extreme Protection afwerking die de kwaliteit een harde, natuurlijke touche geeft en waardoor het vinyl extra sterk en slijtvast is. De adviesverkoopprijs € 64,00 per strekkende meter op 400 cm breed (€ 16,00 per m²), exclusief legkosten.

 



Links

www.interfloor.nl
www.interfloor.nl/dynamic-concrete_vinylcollectie/
www.interfloor.nl/optic-ceramic-vinylcollectie/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, stroken, vinyl, pvc, lvt, beton, kamerbreed, bouclé, frise, frisé, shaggy, polyamide, garen, wol, Interfloor, grossier, groothandel, leverancier, #interfloor, @interfloor

Gerelateerd nieuws
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder
 
Opgefrist kleurenpalet First
lees verder
 
Wat ligt onder de tafel?
lees verder
Incotap Dealerdagen 2026
De Incotap dealerdagen zijn succesvol verlopen, waarbij veel relaties zijn langsgekomen in het distributiecentrum van groorhandelaar Cotap in Zwolle.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden