Betonlook voor minder door Bostik

Zaterdag 06 april 2019

Lijmfabrikant Bostik creëert een betonlookvloer bij schoenketen Torfs, door egaline af te werken met was.
Betonlook voor minder door Bostik

Voor de renovatie van een aantal vestigingen toonde schoenketen Torfs interesse in een betonlook vloer. Ronald Verheijen, key account manager wand- en vloertechniek van Bostik: 'Omdat de speciale afwerklagen voor zo’n betonlook erg prijzig zijn, stelde wij een alternatieve oplossing voor. De industriële egaline XPS en een speciale was zorgen voor het gewenste effect, voor een veel lagere prijs. De hardheid en duurzaamheid blijven echter behouden.'

 

De vloer die Bostik aanbracht kostte 20 - 25 per m2. Betondesign van Forbo Eurocol, waarover wij onlangs schreven, kost 70 - 90 per m2. Er is dan ook een groot verschil in uitstraling. Bostik erkent dit onmiddellijk. Verheijen: 'Het gebruik van egaline en was is goedkoper, maar ook minder mooi. Je bereikt er een minder afgewerkte en ruwere uitstraling mee.' Betondesign van Forbo wordt helemaal met de hand aangebracht en is daarom een stuk mooier. Forbo heeft net als Bostik overigens ook een minder prijzige variant, FloorDesign genaamd. Ook in dit geval wordt een egaline afgewerkt met een beschermende laag.



Links

www.bostik.com
www.eurocol.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, egalisatie, egaliseren, reparatie, mortel, gietvloer, betonlook, #bostik, #eurocol, #forboeurocol

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Nieuw lid directie Coretec
Maxima Lengelé versterkt de directie van US Floors (Coretec) in de functie van chief commercial officer
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden