Beter Bed weer sterk

Maandag 02 november 2015

Beter Bed Holding heeft opnieuw een positief derde kwartaal gerealiseerd. Weer scoort België het beste met +40,6% omzetgroei.
Beter Bed weer sterk

De omzet steeg in het derde kwartaal met 0,8% naar € 96,4 miljoen (like-for-like 2,4%). De EBIT stijgt met 21,9% naar € 7,5 miljoen. De totaal teller voor de eerste negen maanden staat op een groei van 6,9% naar € 282,5 miljoen (like-for-like 6,6%). De EBIT met +44,2% naar € 18,0 miljoen.

In Duitsland steeg de omzet in het tweede kwartaal met 1,5%, nog beter dus dan de 13,6% die in 2014 t.o.v. al gehaald was. In vergelijkbare winkels steeg de omzet in Duitsland in het tweede kwartaal met 0,7%.
 
In Nederland steeg de omzet met 3,0%, maar in vergelijkbare winkels nam de omzet in het tweede kwartaal toe met 12,0%.
 
Spanje en België lieten in het tweede kwartaal een omzetgroei zien van respectievelijk 0,8% en 40,6%. Oostenrijk en Zwitserland kregen echter wel te maken met negatieve omzetontwikkelingen van -7,5% respectievelijk -18,2%. Voor Oostenrijk wordt dit verklaard doordat er het jaar daarvoor sprake was van een erg hoge stijging van 38,4%. In Zwitserland wordt het toegeschreven aan het verslechterde economische klimaat.
 
De brutomarge in het derde kwartaal is iets gestegen van 56,0% naar naar 56,6%, de operationele kosten daalden met 0,7% naar € 47,1 miljoen, met name vanwege een daling van het gemiddeld aantal winkels. In het kwartaal zijn 29 winkels geopend en 15 gesloten.

 



Links

www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail,retail, nachtrust, economie, resultaat.

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder
 
Meer exposanten op MOW 2026
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden