Beter Bed weer sterk

Maandag 02 november 2015

Beter Bed Holding heeft opnieuw een positief derde kwartaal gerealiseerd. Weer scoort België het beste met +40,6% omzetgroei.
Beter Bed weer sterk

De omzet steeg in het derde kwartaal met 0,8% naar € 96,4 miljoen (like-for-like 2,4%). De EBIT stijgt met 21,9% naar € 7,5 miljoen. De totaal teller voor de eerste negen maanden staat op een groei van 6,9% naar € 282,5 miljoen (like-for-like 6,6%). De EBIT met +44,2% naar € 18,0 miljoen.

In Duitsland steeg de omzet in het tweede kwartaal met 1,5%, nog beter dus dan de 13,6% die in 2014 t.o.v. al gehaald was. In vergelijkbare winkels steeg de omzet in Duitsland in het tweede kwartaal met 0,7%.
 
In Nederland steeg de omzet met 3,0%, maar in vergelijkbare winkels nam de omzet in het tweede kwartaal toe met 12,0%.
 
Spanje en België lieten in het tweede kwartaal een omzetgroei zien van respectievelijk 0,8% en 40,6%. Oostenrijk en Zwitserland kregen echter wel te maken met negatieve omzetontwikkelingen van -7,5% respectievelijk -18,2%. Voor Oostenrijk wordt dit verklaard doordat er het jaar daarvoor sprake was van een erg hoge stijging van 38,4%. In Zwitserland wordt het toegeschreven aan het verslechterde economische klimaat.
 
De brutomarge in het derde kwartaal is iets gestegen van 56,0% naar naar 56,6%, de operationele kosten daalden met 0,7% naar € 47,1 miljoen, met name vanwege een daling van het gemiddeld aantal winkels. In het kwartaal zijn 29 winkels geopend en 15 gesloten.

 



Links

www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail,retail, nachtrust, economie, resultaat.

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Ruim 300 aanmeldingen Imm
De voorbereidingen voor Imm Cologne 2026 zijn in volle gang. De meubelbeurs profileert zich nadrukkelijk als internationale B2B-inkoopbeurs met een focus op marktgerichte oplossingen binnen het thema World of Interiors.
lees verder
 
Kleur van het jaar 2026
lees verder
Ambiente Living: woonwereld bijeen
[Sponsored artikel] - Van 6-10 februari 2026 is Ambiente in Frankfurt het kloppend hart van de internationale interieurwereld waar alles draait om vormgeving, sfeer en beleving, met Living voor de nieuwste woonideeën en designontwikkelingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden