Beter Bed tevreden over 2019

Woensdag 18 maart 2020

Ondanks een verlies van maar liefst € 4,2 miljoen is Beter Bed tevreden over de succesvolle herstructurering in 2019, waardoor het beddenconcern klaar is voor 2020.
Beter Bed tevreden over 2019

Zoals bekend heeft Beter Bed het afgelopen jaar de activiteiten in het buitenland verkocht en concentreert het zich nu op de Benelux-markt en op New Business. De omzet van Beter Bed in 2019 steeg met 7,5% tot € 185,8 miljoen met een vergelijkbare omzetgroei van 4,7% bij de voorgezette activiteiten, de orderintake steeg met 3,3%.

Er is sprake van een positieve ebitda en cashflow, maar de totale resultaten worden gedrukt door eenmalige kosten en investeringen om verdere groei te ondersteunen. Het nettoverlies kwam daardoor uit op € 4,2 miljoen, inclusief beëindigde bedrijfsactiviteiten, gerelateerde bijzondere waardeverminderingen en eenmalige kosten van € 52,6 miljoen verlies. In 2019 zijn er diverse stappen gezet om de financiële positie te herstellen, ondanks het recente vertrek van CFO Hugo van den Ochtend.

In de eerste 2,5 maanden van 2020 ontwikkelden de verkoop en orderintake zich volgens CEO John Kruijssen zeer positief in vergelijking met vorig jaar. Wel zijn er zorgen over het ongetwijfeld nog dalende consumentenvertrouwen door de impact van het Corona/Covid-19-virus op de wereldeconomie.



Links

www.beterbed.be
www.beterbed.nl
www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, resultaat, winst, omzet, verkoop, overname, #beterbed, #beterbedholding

Gerelateerd nieuws
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden