Beter Bed neemt Sangjatten over

Zaterdag 04 juni 2016

Beter Bed Holding heeft zijn Zweedse branchegenoot Sängjätten overgenomen. Het bedrijf ziet de overname als de ideale manier om snel te groeien in Scandinavië.
Beter Bed neemt Sangjatten over

Het Zweedse beddenbedrijf Sängjätten heeft zestien eigen winkels in Zweden en daarnaast zijn er negen franchisewinkels. Het bedrijf heeft ruim 50 werknemers en heeft een jaaromzet van € 10 miljoen.

Sängjätten past uitstekend in de Europese expansiestrategie van Beter Bed en biedt toegang tot de attractieve Zweedse en in breder perspectief de Scandinavische markt. Beter Bed Holding wordt hierdoor een van de toonaangevende spelers op de Zweedse markt worden met 25 belangrijke retaillocaties en biedt het ruimte voor verdere expansie in Zweden in de komende jaren, zo meldt directievoorzitter Ton Anbeek.

Beter Bed Holding financieert de overname met eigen middelen. Dit zal in het derde kwartaal van 2016 gerealiseerd zijn. Beter Bed is momenteel al aanwezig in Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Nederland, België, Spanje en Frankrijk. Het heeft een jaaromzet van ongeveer € 385 miljoen.

 



Links

www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, economie, resultaat, winst, omzet, overname, fusie, merger, koop

Gerelateerd nieuws
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder
 
Minder eigen winkels Auping
lees verder
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder
Vertrek De Coene bij Belgian Bedding
Tom De Coene legt op 11 september zijn functie als general manager van de beddenfirma Belgian Bedding neer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden