Beter Bed maakt weer winst

Zaterdag 13 maart 2021

Deze week heeft Beter Bed de resultaten over 2020 gepubliceerd en het bedrijf kan terugkijken op een goed jaar, met een groeiende omzet en winst.
Beter Bed maakt weer winst
Beter Bed maakt weer winst Beter Bed maakt weer winst

Beter Bed kan terugkijken op een uitstekend jaar. Het beursgenoteerde bedrijf uit Uden boekte een nettowinst van € 7,9 miljoen. Een jaar eerder was er nog een verlies van € 4,2 miljoen.

 

De omzet kwam op ruim € 220 miljoen uit, een stijging van meer dan 20%. Dat kwam vooral door sterk gestegen verkopen via internet. Daar nam de omzet met ruim 86% toe. Beter Bed profiteerde ook van de aanwezigheid op platforms als Amazon, Bol.com en Wehkamp.

 

Topman John Kruijssen zegt dat consumenten tijdens de coronacrisis meer uitgeven voor een goede nachtrust. 'De slaapcomfortmarkt presteert sterk in 2020, waarbij consumenten meer uitgeven aan hun slaapkwaliteit. In deze groeiende markt hebben we ons marktaandeel verder vergroot en onze positie verstevigd. We hebben een omzetgroei van bijna 20% laten zien met de kosten strak onder controle, onze marges verder verbeterd en teruggekeerd naar de nettowinst. Daarnaast hebben verschillende initiatieven gelanceerd om onze duurzaamheid verder te vergroten en zullen we halverwege een vernieuwde MVO-strategie publiceren, met nieuwe, uitdagende doelen om naar te streven. Ik ben erg trots op het tonen van verantwoordelijkheid en daadkracht van mijn Beter Bed Holding-collega's zodat onze bedrijfsvoering veilig bleef en zich verder ontwikkelde, wat ons, ondanks de huidige lockdowns, vertrouwen geeft voor de toekomst.'

 

Beter Bed Holding is actief met de winkelketens Beter Bed (Nederland en België), Beddenreus (Nederland) en Sängjätten (Scandinavië). Via haar dochter DBC International is Beter Bed Holding ook actief in de ontwikkeling en groothandel van merkproducten in Nederland, Duitsland, België, Spanje, Oostenrijk, Zwitserland en Turkije. 




Links

www.beterbed.be
www.beterbed.nl
www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, resultaat, winst, omzet, verkoop, overname,lockdown, online, #beterbed, #beterbedholding

Gerelateerd nieuws
Nidum en Master Matras failliet
De onderneming Lectulo achter de bedden van Nidum Design Beds en de modulaire matrassen van Master Matras is failliet. Voor beide is op 25 augustus het faillissement uitgesproken.
lees verder
Distributiecentrum Jysk opgeleverd
Jysk krijgt de sleutels van hun nieuwe distributiecentrum in Lelystad, waarmee de bouwfase is afgerond.
lees verder
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden