Betalen via iDeal QR

Woensdag 21 december 2016

Na een proefperiode van een jaar maken de banken en Betaalvereniging Nederland bekend dat bedrijven en instellingen iDeal QR als makkelijke en veilige betaalmogelijkheid aan hun klanten kunnen aanbieden.
Betalen via iDeal QR
Betalen via iDeal QR

Met iDeal QR kan de klant met zijn smartphone of tablet een gedrukte QR-code scannen om een veilige mobiele iDeal-betaling tot stand te brengen. Deze iDEAL QR-code kan bijvoorbeeld onderaan een factuur afgedrukt worden. Of voor directe aankopen vanaf reclame-affiches gebruikt worden.

De klant hoeft dan geen betaalgegevens meer over te tikken in internetbankieren maar kan makkelijk en foutloos betalen door de QR-code met de camera van zijn mobiele telefoon te scannen.

Om iDeal QR-codes te scannen, kunnen consumenten de gratis iDEAL QR-app gebruiken die te downloaden is uit de Apple App Store en de Google Play Store. De banken hebben aangekondigd dat ze het scannen tevens aan hun eigen mobiele apps (gaan) toevoegen.

Andere technieken (zoals NFC en Bluetooth) zijn voor acceptanten aanzienlijk duurder.

 



Links

www.betaalvereniging.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonartikel, betalen, betaal, ideal, overmaken, economie, webwinkel, online, webshop, internet

Gerelateerd nieuws
Heimtextil 2026 van start
De internationale interieurtextielbeurs Heimtextil 2026 in Frankfurt biedt stabiliteit en innovatie in een dynamische wereldmarkt van textiel en vloeren.
lees verder
Groei verkoop bestaande woningen
Er zijn in het derde kwartaal van 2025 in Nederland meer bestaande koopwoningen verkocht en minder nieuwbouwwoningen. Per saldo was er groei.
lees verder
 
Hogere leegstand winkelpanden
lees verder
Duurzame impact vloerisolatie
[Sponsored artikel] - Als je denkt aan het verbeteren van je huis, komt vloerisolatie misschien niet direct in je op. Toch is het een van de meest effectieve manieren om je woning comfortabeler en energiezuiniger te maken.
lees verder
Van Roon Living failliet
De meubelzaak Van Roon Living is failliet verklaard. Het bedrijf, met een grote showroom aan de Weerlaan in Hillegom, bestond sinds 1972 en was actief in de verkoop van zitmeubelen en interieuraccessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden