Benelux distributeur Gant failliet

Maandag 02 november 2015

De Fashion Concept Group, de distributeur voor de Benelux van Gant kleding en producten, heeft eind vorige week faillissement aangevraagd.
Benelux distributeur Gant failliet

De belangrijkste activiteit van Fashion Concept Group is de import en distributie van Gant kleding in de Benelux. Maar het bedrijf had ook een 'Home'-assortiment met vooral bed- en badmode en sierkussens.

De Fashion Concept Group heeft de laatste jaren last gehad van de economische crisis. Daarom heeft het twee jaar geleden stevig gereorganiseerd. Gant AB beëindigde vorige week echter de licentieovereenkomst met de Fashion Concept Group.


Volgens Ronald Versluis, CEO van de Fashion Concept Group heeft de vorig jaar augustus aangetreden nieuwe directie van Gant AB (CEO Patrik Nilsson) het bedrijf te weinig kans gegeven om weer winstgevend te worden, ondanks de investeringen in het merk en hun 30-jaar lange relatie als distributeur in de Benelux. De aandeelhouders van Fashion Concept Group zijn daarom een juridische procedure tegen Gant gestart, aldus diverse media vrijdag.

De Fashion Concept Group is een distributeur met particuliere aandeelhouders. De distributeur is in 1984 opgericht. Fashion Concept Group heeft zijn hoofdkantoor in Amersfoort en eigen Gant winkels in Zeist, Breda, Maastricht, Waveren en Brussel. De distributeur heeft ook zijn eigen outlet stores in Lelystad, Roermond, Maasmechelen en Messancy. Inmiddels zijn de 132 medewerkers geïnformeerd over het faillissement.

Het van origine Amerikaanse sportmerk Gant, is een familiebedrijf met het hoofdkantoor in Zweden en is actief in 70 landen. De omzet in 2014 bedroeg circa € 890 miljoen.

 



Links

www.gant.com
www.gant.nl

Tags

Nieuws, inrichting, wonen, woon, woning, interieur, design, interieurbekleding, textiel, interieurtextiel, plaid, kussen, sierkussen, accessoire, decoratie, woonaccessoire, sier, sierkussen, overtrek, dekbedovertrek, slaap, slapen, slaapkamer, kussen, kussenhoes, failliet, faling, insolventie, doorstart, overname.

Gerelateerd nieuws
Heropening Goossens Almere
Goossens Almere is feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten staan centraal in het nieuwe winkelconcept.
lees verder
Ralph Sonnenberg overleden
Ralph Sonnenberg (92), boegbeeld Hunter Douglas, is overleden op 92-jarige leeftijd.
lees verder
 
Belgisch designtalent op MBB 2026
lees verder
Feestelijke collectie Seletti
Het Italiaanse designmerk Seletti brengt voor de feestdagen nieuwe uitvoeringen van bekende ontwerpen, waaronder een groene BIC-lamp, porseleinen kerstdecoraties en servies met gouden accenten.
lees verder
 
Verbond voor duurzaamheid
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden