Bench produceert door

Vrijdag 05 december 2014

Fabrikant 3B Meubel is failliet, zo was gisteren op Interieurjournaal te lezen. Maar Meubelfabriek Bench is en blijft in bedrijf.
Bench produceert door

3B Meubel en Bench zijn de bedrijven van Maarten en Ad Mulders. Beide zijn gevestigd in hetzelfde pand in Boven-Leeuwen.
De curator buigt zich nu over de toekomst van 3B Meubel. Maar bij Bench verandert niets: de fabriek is vol in bedrijf en de showroom is open. ‘Met Bench is dus niets aan de hand’, aldus Maarten Mulders.



Links

www.bench-furniture.com
http://www.interieurjournaal.com/3b-meubel-failliet/

Tags

meubel, meubelfabriek, meubelmakerij, failliet, faillissement

Gerelateerd nieuws
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Red Dot voor Ahrend Cerene
De akoestische kantoorpod Ahrend Cerene heeft een Red Dot Design Award ontvangen. Tegelijk breidt Ahrend de collectie uit met nieuwe uitvoeringen en een samenwerking met het Nederlandse textielbedrijf Byborre.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden