Belang PW Markets in Houseyourbrands

Vrijdag 08 november 2019

PW Markets uit Maarssen, de moeder van Trends & Trade uit Venlo en Tica Aalsmeer uit Uithoorn, neemt een belang in Houseyourbrands, specialist in ontwikkeling en activatie van interieur & lifestyle concepten.
Belang PW Markets in Houseyourbrands

Houseyourbrands richt zich op het ontwikkelen en activeren van interieur & lifestyle concepten voor Nederlandse en buitenlandse merken, groothandels en fabrikanten. De inkoopcentra van PW Markets spelen hier volgens Houseyourbrands een belangrijke rol in. Het samenspel tussen de A-locaties voor inkoopprofessionals van PW Markets zorgt in combinatie met de aanpak van Houseyourbrands volgens het bedrijf voor een goed commercieel resultaat voor de klanten.

 

PW Markets heeft nu een belang van 50% genomen in Houseyourbrands. Hiermee breidt PW Markets haar dienstenportfolio naar bestaande en nieuwe exposanten uit. Naast de diensten die PW Markets haar exposanten al aanbiedt (uitpakken, schoonhouden en bijvullen van de stands) biedt Houseyourbrands de PW Markets exposanten vanaf nu Standservice Extra.

 

Diensten die door Houseyourbrands worden aangeboden: styling, visual merchandising, collectionering, klantenservice, actieve verkoop, verkoopondersteuning en verkoopactivatie. Daarnaast zal Houseyourbrands zich focussen op: het binnenhalen van nieuwe ‘on-trend’ binnenlandse merken en onderscheidend buitenlands aanbod voor PW Markets en zakelijke interieurprojecten, waar mogelijk gebruikmakend van producten van de PW Markets exposanten.

 

In de praktijk blijft Laura Barens directeur van Houseyourbrands (met lichtbruine trui), Martijn Cliteur (3e van links) is namens PW Markets toegetreden als bestuurder.

 



Links

www.tica.nl
www.trendstrade.nl
www.houseyourbrands.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, outdoor, buiten, tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, woondecoratie, #pwmarkets, #houseyourbrands, #tica, #trendsandtrade

Gerelateerd nieuws
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder
 
Nieuwjaarsborrel In
lees verder
Consumentenvertrouwen blijft gelijk
Het vertrouwen van consumenten is in december even negatief als een maand eerder, meldt het CBS. Het consumentenvertrouwen blijft in december staan op -21. Het oordeel over het economisch klimaat verslechtert iets, terwijl de koopbereidheid een fractie verbetert.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden