Behangfabriek P+S naar Marburg

Maandag 25 maart 2019

Marburger Tapetenfabrik J.B. Schaefer GmbH & Co. KG neemt de fabriek van het failliete P+S in Emmerke over.
Behangfabriek P+S naar Marburg

Uit het faillissement van de behangfabrikant Pickhardt + Siebert (P + S) neemt behang en wandbekledingsfabriek Marburg (foto; website) uit Kirchhain per 1 april 2019 de fabriek in Emmerke, Nedersaksen, over. De hallen moeten worden gehuurd en de inventaris moet nog verkocht worden, zo meldt BTH.

Pickhardt + Siebert, opgericht in 1879, had in september 2018 een faillissement in eigen beheer aangevraagd. In 2016 werd productie al geheel gedaan in de fabriek in Emmerke en werd de fabriek in Gummersbach in 2017 in delen verkocht.




Links

www.marburg.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, bekleding, behang, wandbekleding, muurbekleding, afwerking, industrie, producent, stofferen, stoffering, failliet, bankroet, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, kopen, acquisitie, koop, #marburg, #psinternational

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden