Behang van Quinten

Woensdag 18 november 2020

Zou het niet tof zijn om van deze tekeningen behang te maken? Quinten is tekenaar en negen jaar oud.
Behang van Quinten
Behang van Quinten Behang van Quinten

Quinten (foto 3) is negen jaar oud en woont in Amsterdam. Zijn hobby’s zijn wiskunde, natuurkunde en tekenen. Als hij tekent kan hij de drukte van de wereld om zich heen uitfilteren en komt hij helemaal tot rust. Quinten heeft autisme. Zijn voorliefde voor wiskunde komt terug in zijn keuze voor geometrische vormen.

Met zijn tekeningen geeft Quinten een blik op de wereld vanuit een ander perspectief. Mensen met autisme hebben vaak een uniek talent. En dat blijkt wel uit de tekeningen die Quinten maakt.

Eijffinger was hier zo van onder de indruk dat het behangbedrijf uit Zoetermeer en vestiging in Diegen besloot om hier twee 'wallpowers' (wandgrote afbeeldingen) van te maken. En zo kan het ontwerp van dit jongetje met een bijzondere gave dus bij iedereen op de muur komen.



Links

www.eijffinger.com

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, formule, winkel, retail, shop, outlet, dhz, doe-het-zelf, doehetzelf, doe het zelf, dhz, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, verf, wand, behang, deco, decoratie, wand, behang, wallpower, afbeelding, bekleding, muur, #wallpower, #wallpowers, #eijffinger

Gerelateerd nieuws
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden