Begin interieurjaar in Nieuwegein

Zaterdag 17 januari 2026

Tijdens de Voorjaarsvakdagen van 1-4 februari 2026 in De Woonindustrie kunnen retailers, projectinrichters en andere interieurprofessionals nieuwe leveranciers ontmoeten en ontwikkelingen in de markt volgen.
Begin interieurjaar in Nieuwegein
Begin interieurjaar in Nieuwegein

Gedurende vier dagen presenteren meer dan 300 merken zich in Nieuwegein. De nadruk ligt dit voorjaar op vernieuwing binnen bestaande segmenten én op de instroom van nieuwe namen.

 

Binnen De Woonindustrie groeit het themagebied Dromenland in slaapsegment opnieuw met de komst van ABC Bedding van Umit Coban (foto 2 rechts, naast Benjamin Streefkerk van De Woonindustrie) en Scandi Bedding. Al eerder lieten we weten Ducky Dons en HML Bedding zich hier gaan presenteren. Inkoopgroep EK Living heeft hier eveneens een plek gevonden.

 

Ook buiten Dromenland is het aanbod dit voorjaar breder dan voorheen. Diverse nieuwe exposanten en vernieuwde stands zorgen voor aanvullende impulsen binnen verlichting, meubelen, stoffen en accessoires. Eerder meldden we al de komst van Fantasia Light Designers, DF Design en Toppoint, daarnaast volgen dit seizoen BuvetexEight Furniture (net als afgelopen september), Trio Lighting Group, Kedd (net als vorig jaar), Dutch Originals, They & Me, Gorini, Olta (merken van Sympa) en Mooro.

 

Het evenement is toegankelijk voor vakbezoekers, die via de website van De Woonindustrie een persoonlijke QR-code kunnen aanvragen.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #voorjaarsvakdagen

Gerelateerd nieuws
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
 
Biomaterialen op Spoga+gafa
lees verder
Voordelen Noorse beits op houtwerk
[Sponsored artikel] - Februari en maart zijn voor veel vakschilders de maanden om inspecties uit te voeren bij klanten met houten chalets, grote schuren en potdekselwerk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden