Bedrijfsresultaat Euretco gestegen

Vrijdag 16 mei 2014

Retailservice-organisatie Euretco heeft in 2013 een beter resultaat behaald dan in 2012. Het genormaliseerde bedrijfsresultaat steeg van € 4 miljoen in 2012 naar € 6 miljoen euro in 2013.
Bedrijfsresultaat Euretco gestegen

Volgens Euretco zijn in 2013 de eerste vruchten geplukt van de ingezette integratieprojecten als gevolg van de fusie met Intres, die plaatsvond in de zomer van 2012. De solvabiliteit van Euretco nam toe van 39,7% in 2012 naar 43,2 % 2013.

 

Dankzij de gerealiseerde synergievoordelen is actief op kosten bespaard. Deze besparing is enerzijds ingegeven door economische omstandigheden en anderzijds door verdere efficiency maatregelen.

 

Euretco blijft naar eigen zeggen investeren in verbetering en verbreding van de dienstverlening. Een aantal economische indicatoren laat sinds het laatste kwartaal van 2013 een verbetering zien. In lijn hiermee verwacht Euretco in 2014 een verdere resultaatverbetering te kunnen realiseren.

 

 

 

 



Links

www.euretco.com

Tags

retail, detailhandel, winkel, omzet, bedrijfsresultaat

Gerelateerd nieuws
 
Krachtenbundeling woninginrichters
lees verder
 
Verkiezing leukste winkel 2026
lees verder
Beurstrio start in Frankfurt
De beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld openen vandaag de deuren in Frankfurt.
lees verder
Lichte stijging ondernemersvertrouwen
Het ondernemersvertrouwen in Nederland stijgt licht begin 2026 omdat ondernemers minder negatief zijn over de ontwikkeling van het economische klimaat.
lees verder
Jurylid European Retail Award
RND-directeur Eus Peters treedt toe tot jury van de eind 2024 gelanceerde European Retail Award, een initiatief van EK-Retail voor erkenning van zelfstandige Europese retailers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden