Bedding dempt omzetdaling Recticel

Donderdag 30 april 2020

De beddendivisie van Recticel, sinds najaar 2018 weer terug in DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein, doet het goed en dempt de omzetdaling van het schuimconcern in Q1.
Bedding dempt omzetdaling Recticel

De polyurethaanschuimspecialist Recticel (foto; website) meldt een omzetdaling van 6,2% in het eerste kwartaal vanwege de coronacrisis. Maar bij de matrassen groeide de omzet nog licht, ondanks de sluiting van veel verkooppunten sinds midden maart. Vooral de merkmatrassen van onder meer Lattoflex, Beka en Swissflex stegen qua omzet zelfs flink (+7,3%), zo meldde De Tijd, hoewel de private-labelmatrassen -9,7% die mooie cijfers wel weer een stuk naar beneden haalden.

De netto financiële schuld van het bedrijf bedraag € 246,9 miljoen, maar Recticel gaat zijn afdelingen soepelschuim en automotive voor € 210 miljoen verkopen, waarmee het bedrijf bijna schuldenvrij is. Daarnaast zou het management vanaf 1 april hebben ingestemd met een loonsvermindering, maar onduidelijk is hoe groot dit offer is. Door de goede financiële positie verwacht ceo Olivier Chapelle de crisis te doorstaan.



Links

www.beka.be
www.dewoonindustrie.nl
www.lattoflex.nl
www.recticel.be
www.recticel.com
www.swissflex.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, bed, matras, schuim, boxspring, meubel, slaap, slapen, nacht, decoratie, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #recticel, #recticelbedding, #beka, #lattoflex, #swissflex

Gerelateerd nieuws
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden