Beddenketen met technologie in matras

Zaterdag 15 augustus 2015

Bensons for Beds laat klanten door middel van speciale technologie de stevigheid van een matras in de winkel kiezen terwijl ze op bed blijven liggen. De Britse beddenketen is bezig met een uitrol van de technologie naar alle ruim 270 winkels.
Beddenketen met technologie in matras

Deze 'Comfort Station Adaptive-technologie' is geschikt voor tweepersoonsbedden en laat gebruikers vijf matrastypen testen zonder dat zij het bed verlaten. De stevigheid kan worden geregeld via een tablet. Ook toont het systeem op welke lichaamspunten de gebruiker de meeste ondersteuning nodig zou hebben. Na deze meting krijgt de gebruiker een verslag met het type matras dat het beste past.

Directeur Alan Williams van moederbedrijf Steinhoff UK beweert dat een groot deel van de klanten positief zijn over de testervaring. En misschien nog wel belangrijker: zeker de helft heeft een matras aangeschaft naar aanleiding van het advies.

Bron: Retail Week/Retail Nieuws

 



Links

www.bensonsforbeds.co.uk
www.sukf.co.uk

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woon, woning, slaap, slapen, slaapkamer, bed, ledikant, matras, test, technologie, meten, meet

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
 
Overname merk Schlaraffia
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden