Bedaffair doet zelf ecologisch

Woensdag 17 februari 2016

Veel fabrikanten van slaapkamerproducten besteden aandacht aan ecologische aspecten in hun producten. Bedaffair uit Amsterdam laat dat op ambachtelijke wijze zelf doen. Voor vrij lage prijzen.
Bedaffair doet zelf ecologisch
Bedaffair doet zelf ecologisch Bedaffair doet zelf ecologisch Bedaffair doet zelf ecologisch

De beddenspecialist uit Amsterdam IJburg presenteert in februari 2016 nieuwe bedden van massief hout handgemaakt in Duitsland. Daarmee biedt het 100% ecologische bedden, boxsprings en matrassen en bedpoten, hout-, stof-, en lederkleuren, hoofdborden, nachtkastjes, commodes en accessoires om een volledig gepersonaliseerd bed te kunnen samenstellen.

Arend, eigenaar en oprichter, is 20 jaar ambachtelijk beddenmaker geweest. Marjolein Vaders, mede-eigenaar en communicatiemanager bij Bedaffair, heeft 22 jaar ervaring in natuurlijk slaapcomfort en is onderlegd in natuurgeneeskunde. Ze stelt: "Gezond en natuurlijk slapen is onze passie. Duurzaamheid en ecologie zit in ons hart. Heel veel mensen hebben geen idee waar ze precies op slapen. De meest verkochte matrassen zijn gemaakt van (koud)schuim, polyether of traagschuim. Dit bestaat uit chemische componenten, waarvan de grootste aardolie is.”

Matrassen en bedden van Bedaffair zijn niet erg duur ondanks de biologisch gecertificeerde natuurlijke materialen: een gifvrij, handgemaakt eco matras is leverbaar vanaf € 435, een 100% ecologisch bed vanaf € 509.

De producten zijn te bestellen in hun webwinkel of in de showroom van Bedaffair in Woon-warenhuis Design020.

 



Links

www.bedaffair.nl
www.design020.nl
www.skoonbeds.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, winkel, outlet, showroom, webwinkel, online, nachtrust

Gerelateerd nieuws
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden