Bece vernieuwt houten jaloezieen

Dinsdag 16 juni 2020

Volgens B&C Raamdecoratie zijn houten jaloezieën populairder dan ooit. Daarom heeft het bedrijf haar Bécé-raamdecoratie collectie op dit gebied compleet vernieuwd.
Bece vernieuwt houten jaloezieen

Van Abachi tot Linde, Bamboe en Blend. De collectie houten jaloezieën van het label Bécé van B&C Raamdecoratie uit Nunspeet bevat verschillende houtsoorten met elk een eigen uitstraling. Bamboe is supernatuurlijk en Blend bestaat uit een mix van materialen. De collectie wordt gepresenteerd in een box en bevat zes houtwaaiers en één ladderbandwaaier met nieuwe designs. Met 60 kleuren is er volgens Bece voor ieder wat wils.

 

De houten jaloezieën van het bedrijf hebben een strakkere uitstraling gekregen. Met de nieuwe bovenbak en magneten sluit de koof nu naadloos op de lamellen aan. Ook het rem- en tuimelmechanisme heeft een upgrade gekregen, waardoor de jaloezieën volgens Bece gemakkelijker te bedienen zijn.

 

Tot slot voert bece een 100% tevredenheids-garantie van twee jaar in. Met deze garantie is zowel de dealer als de consument er volgens de firma van verzekerd een perfecte houten jaloezie te ontvangen.



Links

www.b-cinternational.com
www.bece.be
www.bece.nl

Tags

Nieuw, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, project, raamdecoratie, rolgordijn, jaloezie, plisségordijn, dupligordijn, vouwgordijn, vlinderjaloezie, paneelgordijn, houtenjaloezieën, #bece

Gerelateerd nieuws
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
 
Leer is het nieuwe goud
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden