Bece lanceert shop in shops

Maandag 22 juni 2020

De afgelopen weken heeft B&C Raamdecoratie nieuwe shop in shops voor het label Bécé gelanceerd en het resultaat mag er volgens het bedrijf zijn.
Bece lanceert shop in shops
Bece lanceert shop in shops Bece lanceert shop in shops

Voor Bécé heeft B&C Raamdecoratie twee shop in shop modules ontwikkeld, de Bold (foto 1 en 2) en de Premium (foto 3). Met de shop in shop Bold wordt de juiste raamdecoratie kiezen volgens Bécé een fluitje van een cent. De dealer kan met deze shop het aankoopproces van A tot Z begeleiden.

 

De shop bevat 26 demomodelen, smart home raamdecoratie, lades voor accessoires, kleurstalen en meer. Deze shop is ook interactief: op de twee beeldschermen wordt de lichtinval van producten gesimuleerd en kan direct een offerte worden gemaakt.

 

De shop in shop Premium is het zusje van de Bold en is een stijlvolle en compacte shop waarin 13 producten worden uitgelicht. Door het functionele design heeft de dealer slechts 3 m² in de winkel nodig. De demomodellen bevatten de belangrijkste producten, modellen en kleuren. De shop is volgens Bécé gemaakt van hoogwaardige materialen en bevat aantrekkelijke visuals.



Links

www.b-cinternational.com
www.bece.be
www.bece.nl

Tags

Nieuw, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, project, raamdecoratie, rolgordijn, jaloezie, plisségordijn, dupligordijn, vouwgordijn, vlinderjaloezie, paneelgordijn, shopinshop, #bece

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden