Bau verplaatst naar april 2023

Vrijdag 11 maart 2022

Bau, de vakbeurs voor architectuur, materialen en systemen, is verplaatst van januari naar 17-22 april 2023 door Messe München.
Bau verplaatst naar april 2023

De structuur van de hallen en de belangrijkste onderwerpen: 'De uitdaging van klimaatverandering', 'Betaalbaar leven', 'Resources en recycling' en 'Digitale transformatie' blijven hetzelfde. Ook het nieuwe thema 'Modulair bouwen' blijft op de agenda staan. Bau staat nog steeds gepland met 19 hallen.

 

Bau behoort tot de grootste beurzen van Duitsland behoort, niet alleen qua exposanten, maar ook qua bezoekers (2019: 250.000 bezoekers). Op het gebied van vloeren concurreert de beurs met de vloerenbeurs Domotex in Hannover.

 

Dr. Reinhard Pfeiffer, plaatsvervangend ceo van Messe München: 'BAU is een toonaangevende vakbeurs emet als doel om exposanten en gasten van over de hele wereld hier in München weer samen te brengen. Met dit eenmalige uitstel van januari naar april willen we onze klanten en deelnemers maximale zekerheid bieden voor hun planning.'

 

De industrie steunt unaniem de wijziging van de data, volgens Dieter Schäfer, voorzitter van de adviesraad en van de raad van bestuur van Bau en ceo van Deutsche Steinzeug Cremer & Breuer AG, bevestigt: 'We verwelkomen uitdrukkelijk het besluit van Messe München om Bau te verplaatsen naar de lente 2023. Wat belangrijk is, is dat de industrie na deze lange en uitdagende tijd volledig en zonder beperkingen kan samenkomen. We zijn meer dan optimistisch dat dit in april mogelijk zal zijn en kijken er nu al naar uit om concurrenten en klanten van over de hele wereld op dat moment in München te ontmoeten.'

 

Martin J. Hörmann, plaatsvervangend voorzitter van de adviesraad van Bau en partner bij Hörmann KG, voegt toe: 'Met dit eenmalige uitstel schept Messe München planningszekerheid en optimale voorwaarden om in een vroeg stadium voorbereidingen te treffen voor exposanten en bezoekers.'



Links

www.messe-muenchen.de
www.bau-muenchen.com

Tags

nieuws, interieur, beurs, messe, bouwmaterialen, vloeren, verlichting, architectuur, digitaal, transformatie, modulair, bouwen, #bau, #messemunchen, #domotex

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Supersterke PVC-vrije klikvloer
Coretec introduceert een pvc-vrije klikvloer, die nu te zien is op in de showroom op de Flanders Flooring Days.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder
Distributie uitbreiding
Bjelin blijft zijn aanwezigheid in West-Europa versterken door een nieuw retailpartnerschap aan te gaan met Comafin, een franchiseorganisatie in de woninginrichtingsbranche in Nederland en België.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden