Bau verplaatst naar april 2023

Vrijdag 11 maart 2022

Bau, de vakbeurs voor architectuur, materialen en systemen, is verplaatst van januari naar 17-22 april 2023 door Messe München.
Bau verplaatst naar april 2023

De structuur van de hallen en de belangrijkste onderwerpen: 'De uitdaging van klimaatverandering', 'Betaalbaar leven', 'Resources en recycling' en 'Digitale transformatie' blijven hetzelfde. Ook het nieuwe thema 'Modulair bouwen' blijft op de agenda staan. Bau staat nog steeds gepland met 19 hallen.

 

Bau behoort tot de grootste beurzen van Duitsland behoort, niet alleen qua exposanten, maar ook qua bezoekers (2019: 250.000 bezoekers). Op het gebied van vloeren concurreert de beurs met de vloerenbeurs Domotex in Hannover.

 

Dr. Reinhard Pfeiffer, plaatsvervangend ceo van Messe München: 'BAU is een toonaangevende vakbeurs emet als doel om exposanten en gasten van over de hele wereld hier in München weer samen te brengen. Met dit eenmalige uitstel van januari naar april willen we onze klanten en deelnemers maximale zekerheid bieden voor hun planning.'

 

De industrie steunt unaniem de wijziging van de data, volgens Dieter Schäfer, voorzitter van de adviesraad en van de raad van bestuur van Bau en ceo van Deutsche Steinzeug Cremer & Breuer AG, bevestigt: 'We verwelkomen uitdrukkelijk het besluit van Messe München om Bau te verplaatsen naar de lente 2023. Wat belangrijk is, is dat de industrie na deze lange en uitdagende tijd volledig en zonder beperkingen kan samenkomen. We zijn meer dan optimistisch dat dit in april mogelijk zal zijn en kijken er nu al naar uit om concurrenten en klanten van over de hele wereld op dat moment in München te ontmoeten.'

 

Martin J. Hörmann, plaatsvervangend voorzitter van de adviesraad van Bau en partner bij Hörmann KG, voegt toe: 'Met dit eenmalige uitstel schept Messe München planningszekerheid en optimale voorwaarden om in een vroeg stadium voorbereidingen te treffen voor exposanten en bezoekers.'



Links

www.messe-muenchen.de
www.bau-muenchen.com

Tags

nieuws, interieur, beurs, messe, bouwmaterialen, vloeren, verlichting, architectuur, digitaal, transformatie, modulair, bouwen, #bau, #messemunchen, #domotex

Gerelateerd nieuws
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder
Hergebruik ingezamelde vloeren
Vloerenfabrikant IVC, dochterbedrijf van Unilin (onderdeel Mohawk), zorgt er naar eigen zeggen voor dat iedere Moduleo-vloer bestaat uit minimaal 24% gerecycleerd materiaal en ook nog volledig recyclebaar is.
lees verder
Feestelijke collectie Seletti
Het Italiaanse designmerk Seletti brengt voor de feestdagen nieuwe uitvoeringen van bekende ontwerpen, waaronder een groene BIC-lamp, porseleinen kerstdecoraties en servies met gouden accenten.
lees verder
Innovatief materiaal Heimtextil 2027
Heimtextil 2027 introduceert Functional Futures Lab als onderdeel van de beurs in januari.
lees verder
Aandacht voor ontwerp vloerkleden
De vloerkledenspecialist Volero introduceert designcollectie Rooted tijdens Dutch Design Week.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden