Bau 2021 gewijzigd

Woensdag 30 september 2020

De biënnale bouwbeurs Bau in München, die van 11-16 januari 2021 gehouden zou worden gaat niet door in gebruikelijke vorm. Het wordt Bau Hybrid.
Bau 2021 gewijzigd

Hoewel de Messe München een naar eigen zeggen bewezen hygiëneconcept heeft, zal Bau, de vakbeurs voor architectuur, materialen en systemen, van 11-16 januari 2021 niet plaatsvinden in gebruikelijk vorm, zo heeft organisator Messe München besloten in samenspraak met de adviesraad en de raad van bestuur van Bau. Op Bau zijn in oneven jaren ook de nodige aanbieders van vloeren te vinden, die zeker in even jaren op Domotex in Hannover acte de présence geven.

In plaats van de fysieke versie, wordt er van 13-15 januari 2021 nu Bau Hybrid georganiseerd: een hybride format, waarmee exposanten de kans krijgen hun innovaties in een compacte vorm te presenteren. Het digitale deel van dit evenement zal ook een belangrijk onderdeel zijn van de volgende gebruikelijk vakbeurs Bau in 2023.



Links

www.bau-muenchen.com
www.messe-muenchen.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, #baumuenchen, #messemuenchen

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
Ambacht als collectieve kracht
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden