Bau 2021 gewijzigd

Woensdag 30 september 2020

De biënnale bouwbeurs Bau in München, die van 11-16 januari 2021 gehouden zou worden gaat niet door in gebruikelijke vorm. Het wordt Bau Hybrid.
Bau 2021 gewijzigd

Hoewel de Messe München een naar eigen zeggen bewezen hygiëneconcept heeft, zal Bau, de vakbeurs voor architectuur, materialen en systemen, van 11-16 januari 2021 niet plaatsvinden in gebruikelijk vorm, zo heeft organisator Messe München besloten in samenspraak met de adviesraad en de raad van bestuur van Bau. Op Bau zijn in oneven jaren ook de nodige aanbieders van vloeren te vinden, die zeker in even jaren op Domotex in Hannover acte de présence geven.

In plaats van de fysieke versie, wordt er van 13-15 januari 2021 nu Bau Hybrid georganiseerd: een hybride format, waarmee exposanten de kans krijgen hun innovaties in een compacte vorm te presenteren. Het digitale deel van dit evenement zal ook een belangrijk onderdeel zijn van de volgende gebruikelijk vakbeurs Bau in 2023.



Links

www.bau-muenchen.com
www.messe-muenchen.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, #baumuenchen, #messemuenchen

Gerelateerd nieuws
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
 
NIeuw designconcept tapijttegels
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden