Barthélemy nieuwe ceo Tarkett

Maandag 21 januari 2019

Vorige week maakte vloerenfabrikant Tarkett bekend dat op 11 januari 2019 is besloten om Fabrice Barthélemy te benoemen tot chief executive officer en voorzitter van de Raad van Bestuur.
Barthélemy nieuwe ceo Tarkett

Fabrice Barthélemy, 50, is sinds 2008 lid van de raad van bestuur van Tarkett, waaronder ook Desso valt. Tot 2017 als cfo, daarna als president van Europa, Midden-Oosten en Afrika (EMEA) en Latijns-Amerika.

Barthélemy is nu dus ook definitief de opvolger van Glen Morrison, sinds september 2017 ceo na Michel Giannuzzi, die indertijd na een tienjarig dienstverband een andere uitdaging had gevonden. Afgelopen september was Barthélemy reeds als interim ceo aangesteld.

 



Links

www.desso.com
www.dessohome.nl
www.tarkett.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, vloer, tapijt, tapijttegel, lvt, laminaat, parket, karpet, bekleding, kast, industrie, producent, stofferen, stoffering, overname, kopen, acquisitie, koop, #dessohome, #desso, #tarkett

Gerelateerd nieuws
Versterking verkoop Brinker
Brinker heeft het salesteam onlangs versterkt om nog betere ondersteuning te kunnen bieden aan de klanten.
lees verder
Overname Hamat in kunstgras
Hamat versterkt kunstgraspositie met de overname van alle activiteiten van Feelds, Belgische fabrikant van premium kunstgras.
lees verder
Magie van hoogpolige vloerkleden
[Sponsored artikel] - Hoogpolige vloerkleden, ook wel shaggy vloerkleden genoemd, geven een interieur een warme en luxe uitstraling. Maar wat maakt deze kleden zo speciaal?
lees verder
Erkenning duurzaamheid
Vloerenleverancier Parador uit het Duitse Coesfeld heeft opnieuw een gouden medaille gekregen in de Ecovadis duurzaamheidsranglijst in 2025.
lees verder
 
NIeuwe directeur Ikea Nederland
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden