Bankroet Kelder Slaapkamers

Donderdag 22 oktober 2020

Op 21 oktober is Kelder Slaapkamers & Woninginrichting uit Nijverdal failliet verklaard door de rechtbank in Overijssel.
Bankroet Kelder Slaapkamers

Kelder Slaapkamers & Woninginrichting is opgericht in 2009 en had volgens de Kamer van Koophandel vijf mensen in dienst. Het bedrijf werd geleid door Kelder senior. Volgens Kelder junior, die samen met zijn vrouw zelf een eigen zaak in Raalte - Kelder Slaapkamers - heeft, is het faillissement te wijten aan de afnemende gezondheid van zijn vader.

In een poging om te stoppen met het bedrijf is met de verhuurder van het pand in Nijverdal blijkbaar tevergeefs getracht tot een afkoopsom te komen. Hierdoor zag Kelder geen andere uitweg dan de boeken neer te leggen.

Het pand (2.565 m²) aan de Einsteinweg 11 (foto; website Vbo) wordt inmiddels al te huur aan geboden via Uniek Bedrijfsmakelaars in Enter voor € 85 p/m²/jaar.



Links

www.kelderslaapkamers.nl
www.uniekmakelaars.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, resultaat, winst, omzet, verkoop, overname, failliet, faillissement, faling, boeken neerleggen, insolventie, bankroet, doorstart, herstart, 08209481, kelder slaapkamers & woninginrichting, #kelderslaapkamers, #uniekmakelaars

Gerelateerd nieuws
Zeegers na ruim 70 jaar failliet
Aan een lange geschiedenis in de Nederlandse bodyfashionbranche is een einde gekomen. C. Zeegers Mode Agenturen, handelend onder de naam Zeegers Fashion Specialities, is failliet verklaard.
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden