Banenwinkel is geopend

Vrijdag 02 juni 2023

Op 1 juni is de eerste banenwinkel geopend in de binnenstad van Inretail, als onderdeel van een uitgebreide campagne voor nieuw personeel.
Banenwinkel is geopend
Banenwinkel is geopend Banenwinkel is geopend Banenwinkel is geopend

De eerste Banenwinkel is gisteren, 1 juni, geopend in de binnenstad van Deventer als antwoord op de krappe arbeidsmarkt. Bij de opening waren bijna 50 mensen aanwezig. Van ondernemers, scholieren tot aan pers (Hart van Nederland, RTV Oost en De Telegraaf). De pop-up store is geopend van 1 juni t/m 8 juli van woensdag t/m zaterdag.

Ondernemers en toekomstige retailtoppers kunnen elkaar in de Banenwinkel ontmoeten, deelnemen aan workshops, talenten testen doen en coaching gesprekken voeren! Ondernemers in of rond Deventer kunnen vacature(s) plaatsen op de wand in de Banenwinkel! Tevens zijn er (gratis) workshops die gevolgd kunnen worden! Het aanbod is te vinden op de website.  

 

Deze pop-up banenwinkel is onderdeel van de aanpak arbeidsmarkt van branchevereniging Inretail, ondersteund door de campagne "op zoek naar (on) gewoon talent". Er zijn inmiddels gesprekken met andere gemeentes om daar ook een pop-up banenwinkel te gaan openen de komende maanden.



Links

www.inretail.nl
www.banen-winkel.nl
www.ongewoontalent.nl
www.werkenindewinkel.nl

Tags

nieuws, interieur, retail, nonfoodretail, banenmarkt, banenwinkel, vacatures, arbeidsmarkt, krapte, aanpak, branchevereniging, medewerkers, winkel, opleidingen, workshop, loopbaanbegeleider, loopbaan, coach, popupstore, gemeente, binnenstad, stadmanagement, #inretail, #deventer, #ondernemershuis

Gerelateerd nieuws
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
 
Te weinig aandacht voor retail
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Opening tapijtmuseum
Koningin Maxima heeft afgelopen donderdag 11 september in Genemuiden het gerestaureerde tapijtmuseum geopend.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden