Authentiek eiken visgraat laminaatvloeren

Zaterdag 23 oktober 2021

MeisterWerke introduceert visgraatvoeren in laminaat met een warme en authentieke uitstraling.
Authentiek eiken visgraat laminaatvloeren

Foto: uitvoering eik champagne (7001)

 

 

Voor deze collectie werden vier eiken vloeren door Meister ontwikkeld die inspelen op de huidige decoratietrends. Deze gebruiksvriendelijke en authentieke visgraat laminaatvloer komt zowel in een landelijke evenals een moderne woning perfect tot zijn recht.

 

De hoogwaardige porensynchroonstructuur en fijne microvoeg rondom, geven deze vloer een hoogwaardige en natuurlijke uitstraling. Het speciale Diamond Pro oppervlak zorgt bovendien voor een verbeterde krasbestendigheid en is uitermate bestand tegen chemicaliën.

 

Naast het esthetische aspect werd bovendien ook gedacht aan het installatiegemak. Dankzij het gepatenteerde Unizip clicsysteem is er geen sprake meer van een plank A en een plank B. Voortaan kan deze Meister visgraatlaminaatvloer dus geïnstalleerd worden met één type plank. Dit verhoogt de snelheid van het leggen door de installateur en vermindert het zaagverlies voor de eindconsument. Kortom een win-win situatie voor iedereen.

 

Deze nieuwe visgraatcollectie (laminaat M6) is verkrijgbaar in het volgende formaat: 620 x 155 x 8mm. Bovendien heeft deze vloer ook een antistatische toplaag en is hij geschikt voor installatie in commerciële ruimtes (klasse 32).

 



Links

www.heditex.com
www.meister.com
www.meisterwerke.com
www.viehoff.nl
www.schadebo.nl
www.deeik.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project residentieel, vloer, vloerbedekking, tegel, strook, stroken, laminaat PVC, lvt, keramiek, terra cotta, steen, hout, parket, visgraat, vloeren, #meister, #meisterwerke, #meisterwerkeschulte, #heditex, #viehoff, #schadebo, #deeik, #meisterdesignlaminate

Gerelateerd nieuws
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden