ASA én Concept Galery ontvangen stylisten

Woensdag 23 september 2015

De onlangs geopende Architecten Showroom Amsterdam (ASA) ontvangt op 5 november samen met de Concept Gallery de stylisten van BNS Crisp.
ASA én Concept Galery ontvangen stylisten

De commissie Evenementen van de Beroepvereniging Nederlandse Stylisten BNS Crisp, gevestigd in de Woonindustrie in Nieuwegein, heeft dit jaar voor deze locatie gekozen voor hun jaarlijkse vakdag. De bedrijven gevestigd in de ASA hebben, samen met de bedrijven die gevestigd zijn in de nabij gelegen Concept Galery-showroom, een interessant programma samengesteld voor de stylisten.

De dag loopt van 09:00 - 16:00 uur waarna een afsluitende borrel wordt gehouden. Tussendoor zijn een viertal ronden met workshops en lezingen gepland. Het programma vindt u op de site van BNS Crisp of via deze link. Tussendoor is er een lunch en de mogelijkheid om te speeddaten met bedrijven.

De dag is in principe alleen toegankelijk voor BNS Crisp-leden, maar deze mogen ieder wel één introducé meenemen. Toegangskaarten kosten € 25 per stuk, maar bij bestellen voor 1 oktober nog € 19,50 (ex. BTW).

 



Links

www.architectenshowroomamsterdam.nl
www.bnscrisp.nl
www.conceptgallery.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, vloer, vloerbedekking, tapijt, vinyl, pvc, zeil, novilon, marmoleum, linoleum, tegel, lijm, egalisatie, raam, raamdecoratie, gordijn, ophang, verlichting, licht, lamp, textiel, bekleding, stoffering, stof, leer, leder, architect, binnenhuis, ontwerp, stylist, beroep, vereniging, BNS, Crisp, ASA, show, showroom, event, evenement, vakdag, leden, ledendag

Gerelateerd nieuws
Nieuwe collecties op MBB 2026
Nog even en Meubelbeurs Brussel gaat van start. Verschillende exposanten hebben inmiddels een voorproefje gegeven van hun noviteiten. Een kleine greep uit het aanbod.
lees verder
Lagere omzet woninginrichting
De Nederlandse detailhandel heeft volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) 2,7% meer omgezet in september 2026, waarbij de omzet van woninginrichting en meubelen juist daalt.
lees verder
 
Idd Cologne verbindt design
lees verder
Nieuwe agent Wind Nederland
Wilhelmina van Aerssen is de nieuwe agent voor het Belgische stoffenmerk Wind, bekend van onder andere (project)stoffen van linnen.
lees verder
Merkvernieuwing Arturo
Arturo vloersystemen, onderdeel van Uzin Utz, benadrukt totaalbenadering met nieuwe positionering,
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden