Artex vervangt Ado voor Loft 79

Donderdag 01 februari 2018

Artex introduceert het nieuwe gordijnmerk Loft79. Door het niet meer voeren van het merk Ado in de Benelux, is Artex bezig om de collectie bij haar dealers 'om te kappen' naar het nieuwe label.
Artex vervangt Ado voor Loft 79
Artex vervangt Ado voor Loft 79

“Met de toevoeging van Loft79 aan ons merkaanbod, bestaande uit Artelux, De Ploeg, Kendix en Your Edition, is de collectie van Artex goed afgestemd op de Benelux markt,”, meldt Kees van Leeuwen, general manager fabrics division bij Artex.
 
De veelzijdige collectie bestaat onder meer uit transparante en dichte gordijnstoffen, cordon en vouwgordijnen in een up-to-date kleurenpalet (foto 1). Een prachtige brochure is in de vorm van een 'lookbook' hier te vinden. De producten zijn uiterlijk vanaf maart verkrijgbaar via dealers in de Benelux, o.a. gordijnspeciaalzaken, meubelzaken, architecten en bekende meubelfabrikanten.

Ado Goldkante wordt weer gevoerd door Zimmer+Rohde en was afgelopen week op Intirio aanwezig (foto 2) om dit duidelijk te maken.




Links

www.ado.nl
www.ado-goldkante.de
www.loft79.nl
www.loft79.be
www.zimmer-rohde.com
www.zr-infinity.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, woonaccessoire, kussen, #ZimmerRohde, #Ado

Gerelateerd nieuws
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden