Arjen Witteveen op Trendz

Donderdag 12 december 2024

Tijdens Trendz Voorjaar 2025, 12-14 januari in Gorinchem, presenteert designer Arjen Witteveen, bekend van Atelier Arjen Witteveen, zijn werk in de exclusieve Hotspotz-zone op de vernieuwde bovenverdieping van de beurs.
Arjen Witteveen op Trendz

Arjen Witteveen, met Atelier AW gespecialiseerd in maatwerkmeubels voor onder andere woningen, kantoren en musea, staat bekend om zijn gebruik van milieuvriendelijke materialen en oog voor verfijnde details. Tijdensde beurs Trendz Trendz zal hij onder meer zijn stoel Stammie tonen, een ontwerp geïnspireerd op primitieve houtbouw met ronde boomstammen. Het robuuste karakter van dit ontwerp wordt gecombineerd met subtiele, speelse lijnen en een verfijnde houtnerf, wat de stoel een natuurlijke uitstraling geeft.

 

De bovenverdieping van Trendz is volledig heringericht en biedt bezoekers een festivalsfeer met muziek, culinaire verwennerijen en creatieve presentaties. De Hotspotz, waar Witteveen zijn werk exposeert, vormen volgens de organisatie het hoogtepunt van deze nieuwe beurservaring. Hier komen design en creativiteit samen, met unieke eyecatchers van zowel opkomende als gevestigde ontwerpers.

 

Met meer dan 300 merken op de beursvloer, variërend van interieurdecoratie en mode tot cadeauartikelen en bloemen, richt Trendz zich op een breed publiek binnen de B2B-interieurbranche. De beurs vindt plaats op 12, 13 en 14 januari in Evenementenhal Gorinchem.



Links

www.trendzvakbeurzen.nl
www.easyfairs.nl
www.atelieraw.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, woonkamer, woontrends, #woontrends, #inretail, #trendz, #trendzgorinchem, #easyfairs, #trendzvakbeurzen, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Retail onder druk kabinetsbeleid
Het Nederlandse kabinet vergroot druk op de retail met de nieuwe miljoenennota, zo stellen een aantal brancheverenigingen (waaronder Inretail) in een verklaring.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden