Architect at Work A'dam krijgt vorm

Donderdag 20 juli 2023

Op 27 en 28 september 2023 vindt een nieuwe Nederlandse editie van Architect@Work plaats. Ditmaal in de buurt van Amsterdam (in Taets op het Hembrugterrein in Zaandam). Het deelnemersveld is inmiddels al bijna helemaal gevuld.
Architect at Work A'dam krijgt vorm

Na negen succesvolle edities in Rotterdam zal Architect@Work nu op oneven jaren in Amsterdam plaatsvinden. Op even jaren blijft het evenement in Rotterdam. In juni waren volgens Exhibition manager Anne-Laure Van de Ginste al 140 van de 160 beschikbare stands ingevuld. Daarnaast krijgt het lezingenprogramma van het vakevent steeds meer vorm.

 

Op de eerste dag van de beurs, op woensdag 27 september, geeft architect Oana Bogdan (&Bogdan) een lezing over de verduurzaming van de stedelijke omgeving en hoe ze daar in projecten in België en Nederland gestalte aan geeft. Op de tweede dag, donderdag 28 september, geven architecten Aleksander Guldager Kongshaug (GXN) en Christian Veddeler (3XN) een lezing over bouwen in hout en hoe dat in Denemarken nu vorm krijgt. Daarbij zal onder andere ingezoomd worden op een uiterst duurzaam en volledig houten hotel dat GXN onlangs heeft afgerond.

 

Naast deze lezingen komt het thema Healthy Materials terug in materialententoonstelling Healthy Heroes door Materialdistrict en in de fototentoonstelling door Dutch Architecture Photographers (DAPh). In de tentoonstelling van Materialdistrict zijn ruim 120 innovatieve materiaalsamples te zien, verdeeld onder de noemers Healthy Spaces (materialen die bijdragen aan een gezond binnenklimaat en ons beschermen) en Healthy Planet (duurzame materialen).

 

Architect@Work vindt plaats op 27 en 28 september 2023 in Taets Art and Event Park op het Hembrugterrein in Zaanstad. Op beide dagen van 11.00 uur tot 19.00 uur. U heeft gratis toegang (normaal € 100) na voorregistratie via de website, met de code vermeld op uw uitnodiging. Als u nog geen code heeft dan kunt u deze per email aanvragen bij: amsterdam@architectatwork.com.



Links

www.architectatwork.nl
www.taets.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, architectuur, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, kantoor, kantoorfaciliteit, werkplek, werkomgeving, hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, tentoonstelling, architect, binnenhuisarchitect, rotterdam, zaandam, amsterdam, project, @atw_intl, #atw, #atwnl, #architectatwork, #ahoy, #kortrijkxpo, #taets

Gerelateerd nieuws
Klassiek design met trendy kleuren
Vloerenfabrikant Interface brengt vernieuwde kleurstellingen voor de Noraplan Stone rubbervloercollectie op de markt.
lees verder
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
 
Te weinig aandacht voor retail
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
 
Vier keer andere wandbekleding
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden