Apple en Ikea samen in AR

Maandag 26 juni 2017

Technologiebedrijf Apple en interieurketenbedrijf Ikea werken samen aan een app met augmented reality waarmee klanten eenvoudig kunnen zien of een potentiële aankoop in hun interieur past.
Apple en Ikea samen in AR

Volgens Apple en Michael Valdsgaard, verantwoordelijke voor digitale transformatie bij Ikea, wordt het de grootste AR-app ter wereld, zo kondigden diverse media vorige week aan. Straks is het nog niet meteen mogelijk om direct aankopen te doen via de app, maar het is de bedoeling dat die optie er in de toekomst wel komt.

De app, die dit najaar moet verschijnen, zal in een eerste instantie ruim 500 producten bevatten. Nieuwe collecties zullen in de toekomst eerst in de app verschijnen.

Ikea voegde al eerder, in 2014, augmented reality toe aan zijn catalogus, waarbij gebruikers op een soortgelijke wijze producten virtueel in hun huis konden plaatsen. Volgens Valdsgaard gaat het in de app nu nog een stap verder, vooral dankzij de expertise van Apple.


Ook onder andere Sikkens (o.a. Flexa), Bol.com en recent ook Flinders kondigden ontwikkelingen op het gebied van AR aan.



Links

www.akzonobel.com
www.apple.com/benl/
www.apple.com/nl/
www.bol.com
www.flexa.nl
www.ikea.be
www.ikea.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woonwarenhuis, winkel, shop, outlet, keten, project, restaurant, retail, woninginrichting, woninginrichtingsproducten, online, webshop, internet, personalia, ceo, #ikea, #apple, #AR, #augmentedreality

Gerelateerd nieuws
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
 
NIeuw designconcept tapijttegels
lees verder
Digitaal Product Paspoort voor textiel
De Nederlandse textiel- en modesector is op weg naar het Digital Product Passport: kansen én uitdagingen in beeld.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden