Apple en Ikea samen in AR

Maandag 26 juni 2017

Technologiebedrijf Apple en interieurketenbedrijf Ikea werken samen aan een app met augmented reality waarmee klanten eenvoudig kunnen zien of een potentiële aankoop in hun interieur past.
Apple en Ikea samen in AR

Volgens Apple en Michael Valdsgaard, verantwoordelijke voor digitale transformatie bij Ikea, wordt het de grootste AR-app ter wereld, zo kondigden diverse media vorige week aan. Straks is het nog niet meteen mogelijk om direct aankopen te doen via de app, maar het is de bedoeling dat die optie er in de toekomst wel komt.

De app, die dit najaar moet verschijnen, zal in een eerste instantie ruim 500 producten bevatten. Nieuwe collecties zullen in de toekomst eerst in de app verschijnen.

Ikea voegde al eerder, in 2014, augmented reality toe aan zijn catalogus, waarbij gebruikers op een soortgelijke wijze producten virtueel in hun huis konden plaatsen. Volgens Valdsgaard gaat het in de app nu nog een stap verder, vooral dankzij de expertise van Apple.


Ook onder andere Sikkens (o.a. Flexa), Bol.com en recent ook Flinders kondigden ontwikkelingen op het gebied van AR aan.



Links

www.akzonobel.com
www.apple.com/benl/
www.apple.com/nl/
www.bol.com
www.flexa.nl
www.ikea.be
www.ikea.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woonwarenhuis, winkel, shop, outlet, keten, project, restaurant, retail, woninginrichting, woninginrichtingsproducten, online, webshop, internet, personalia, ceo, #ikea, #apple, #AR, #augmentedreality

Gerelateerd nieuws
 
Ode aan de moeraslanden
lees verder
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden