Apple en Ikea samen in AR

Maandag 26 juni 2017

Technologiebedrijf Apple en interieurketenbedrijf Ikea werken samen aan een app met augmented reality waarmee klanten eenvoudig kunnen zien of een potentiële aankoop in hun interieur past.
Apple en Ikea samen in AR

Volgens Apple en Michael Valdsgaard, verantwoordelijke voor digitale transformatie bij Ikea, wordt het de grootste AR-app ter wereld, zo kondigden diverse media vorige week aan. Straks is het nog niet meteen mogelijk om direct aankopen te doen via de app, maar het is de bedoeling dat die optie er in de toekomst wel komt.

De app, die dit najaar moet verschijnen, zal in een eerste instantie ruim 500 producten bevatten. Nieuwe collecties zullen in de toekomst eerst in de app verschijnen.

Ikea voegde al eerder, in 2014, augmented reality toe aan zijn catalogus, waarbij gebruikers op een soortgelijke wijze producten virtueel in hun huis konden plaatsen. Volgens Valdsgaard gaat het in de app nu nog een stap verder, vooral dankzij de expertise van Apple.


Ook onder andere Sikkens (o.a. Flexa), Bol.com en recent ook Flinders kondigden ontwikkelingen op het gebied van AR aan.



Links

www.akzonobel.com
www.apple.com/benl/
www.apple.com/nl/
www.bol.com
www.flexa.nl
www.ikea.be
www.ikea.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woonwarenhuis, winkel, shop, outlet, keten, project, restaurant, retail, woninginrichting, woninginrichtingsproducten, online, webshop, internet, personalia, ceo, #ikea, #apple, #AR, #augmentedreality

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Houtresten krijgen nieuwe vorm
Een bijzettafel, 3D-geprint uit zaagsel en houtresten. Het jonge meubelmerk Tola Dolza presenteerde het nieuwe ontwerp Aeva tijdens designbeurs Neue Räume in Zürich.
lees verder
 
Lucas & Van Stratum op DDW
lees verder
Woningen blijven duur
Het woningaanbod en hypotheekrentes in Nederland lopen op, maar prijsdalingen blijven voorlopig uit, zo meldt de ING bank.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden